Rodzinne wakacje na kempingu
i podróże po Europie

Strona główna > Campingi > Włochy > Sivinos Camping Boutique

Sivinos Camping Boutique nad Gardą

ZAREZERWUJ PRZEZ VACANCESELECT

ZAREZERWUJ PRZEZ BOOKING

Dziś pokażemy Wam kemping, na którym panuje błoga cisza i spokój. To miejsce dla tych, którzy nie potrzebują basenów, animacji i kempingowych rozrywek, a zdecydowanie bardziej cenią bliskość natury i wypoczynek w ciszy.  Chodźcie z nami na Camping Boutique Sivinos z sieci Vacanze col Cuore, właściciela takich kempingów jak Weekend Glamping Resort, Vacanze Glamping Boutique czy Orlando in Chianti Glamping Resort.

Dojazd i położenie campingu Sivinos

Camping Sivinos położony jest na obrzeżach miejscowości Moniga del Gardy, miasta na południowo-zachodnim brzegu jeziora Garda. Jest to płaski, zadrzewiony teren, umiejscowiony tuż przy brzegu jeziora.

Glamping, apartamenty i parcele na Sivinos Glamping Boutique

Camping jest mały, ma zaledwie 40 parceli. Wśród parceli wyróżnia się część poświęconą wyłącznie pod namioty – około 25 metrów kwadratowych. Są też parcele posiadające przyłącze do prądu typu Standard, Comfort czy Premium Lake z widokiem na Gardę. Znajdziecie tu również namioty glampingowe, przeznaczone dla max. 5 osób – z 2 sypialniami, kuchnią, jadalnią i tarasem. W czasie naszego pobytu właśnie je budowano, więc to pachnące nowością zakwaterowania na Sivinosie. Są tu też apartamenty z 3 sypialniami – dla 5 lub 6 osób.

Atrakcje i infrastruktura campingu Sivinos

Niewątpliwie największym atutem tego miejsca jest Garda na wyciągnięcie ręki i piękna plaża. Na kempingu jest niewielki plac zabaw dla dzieci i boisko do siatkówki. Jest też gdzie pokopać piłkę. W sezonie prowadzone są animacje dla dzieci w wieku 4– 12 lat. Jest tu uroczo położona restauracja serwująca pyszne, włoskie dania i niewielki sklep. Camping jest przyjazny zwierzętom. Na parcele możecie wybrać się ze swoim czworonogiem.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY CAMPINGI W EUROPIE NA FACEBOOKU 🙂

Camping Sivinos - opinie

Camping Sivinos to idealne miejsce na wypoczynek w ciszy i spokoju, nacieszenie się Gardą bez tłumów i bliskością natury. Według nas camping ma ogromny potencjał – spory teren, piękna, prywatna plaża i położenie mogą sprawić, że w przyszłości Sivinos zamieni się w jeden z najlepszych campingów nad Gardą dla dzieci, z mnóstwem przeróżnych atrakcji. Na chwilę obecną to miejsce jest idealne dla osób dorosłych, rodziców z malutkimi dziećmi, które nie potrzebują wielu atrakcji czy też na wakacje z nastolatkami, które cały dzień spędzają w jeziorze 🙂

Obejrzyj nasz film z campingu Sivinos

Co warto zobaczyć w okolicy?

Camping Sivinos to genialna miejscówka do zwiedzania okolic Gardy. Warto wybrać się do najpiękniejszych miasteczek położonych nad jeziorem – do Sirmione, Salo, Malcesine, Rivy czy Limone. Jak będziecie chcieli zaszaleć to wybierzcie się do Gardalandu, Canevy lub Movielandu.

Inni oglądali również:

SAN FRANCESCO

WEEKEND

EUROPA SILVELLA

LAGO IDRO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *