Rodzinne wakacje na kempingu
i podróże po Europie

Strona główna > Campingi > Czechy > Praha Klanovice

Camping Praha Klanovice w Pradze

ADRES:

V Jehlicine 1040
190 14 Prague 9 – Klanovice

CZECHY

KONTAKT:

Telefon:(+420) 774 553 743

e-mail: info@campingpraha.cz

Camping Praha Klanovice w Pradze

Camping Praha Klanovice to idealna miejscówka do zwiedzania Pragi. A gdy wrócicie po wycieczcie, będziecie mogli zrelaksować się przed domkiem, na basenie lub wielofunkcyjnym boisku. Zobaczcie naszą opinię o tym miejscu i podpowiedź co warto w Pradze zwiedzić.

Położenie, dojazd i zameldowanie na campingu Praha Klanovice

Camping Praha Klanovice leży na obrzeżach Pragi, jednak bardzo łatwo można dojechać stąd do centrum stolicy Czech. Camping nie jest duży, ma 2 ha i blisko 100 miejsc.  Pomimo tego, że znajduje się w Pradze, leży na skraju niewielkiego lasku.

Do Pragi możecie się wybrać autem, autokarem rejsowym lub przylecieć samolotem. Lotnisko znajduje się tylko 15 km od kempingu,  a przystanek autobusu komunikacji miejskiej jest na prawdę blisko, tylko 1 minutę spacerem od kempingu.

Kemping oferuje też usługi przewozowe, więc możecie się skontaktować z obsługą i zapytać o transport kempingowym mini busem.
Kemping jest otwarty od końca kwietnia do połowy września. Po przyjeździe na camping kierujcie się do recepcji z dokumentami tożsamości w celu zameldowania.

Domki i parcele na campingu Praha Klanovice

Na kempingu są dostępne trzy rodzaje w pełni wyposażonych (lodówka, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy) mobile homów. Są domki 7 osobowe z trzema sypialniami oraz 4-6 osobowe z dwoma sypialniami. Domki posiadają klimatyzację oraz grzejniki.

Na kempingu dostępne są również parcele o wielkości 80 – 100 m2 z przyłączem do prądu.

To co nam się spodobało to kultowa przyczepa Airstream z 1983 roku. Przyczepa jest po gruntownym remoncie i może stanowić wakacyjny domek dla 4 osób.

Do dyspozycji gości są 3 sanitariaty z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. 

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY CAMPINGI W EUROPIE NA FACEBOOKU 🙂

Kempingowe baseny w Pradze

Na kempingu Praha Klanovice dostępny  jest odkryty basen o wielkości 25 x 10 m i głębokości 1,6 m. Dla dzieci jest brodzik o głębokości 0,60 m. Czepki są nieobowiązkowe, a szorty pływackie dozwolone.

Atrakcje i usługi na Praha Klanovice

Camping Praha Klanovice przygotował dla najmłodszych kilka małych placów zabaw, trampoliny i konstrukcje z rur. Są także gry elektroniczne, boisko wielofunkcyjne, mini golf oraz wypożyczalnia rowerów. Na campingu możecie pograć w siatkówkę i piłkę nożną. W okolicy można pojeździć konno.

Na campingu znajduje się restauracja, dwa bary, sklep spożywczy i możliwość zamówienia dań na wynos.  Śmiało możecie grillować na różnych rodzajach grilli.

Na recepcji możecie zakupić bilety komunikacji miejskiej, pocztówki i znaczki. Można płacić kartą Visa i Mastercard. Na campingu jest również kantor. Sanitariaty posiadają pralki i suszarki. Jest też miejsce do oczyszczenia kamperowych toalet.

Obejrzyj nasz film z campingu Praha Klanovice

Dojazd z Praha Klanovice do Pragi

Z kempingu w ciągu minuty dojdziecie na przystanek autobusu linii 221. Jedziecie nią na końcowy przystanek Cerny Most. Stąd metrem linii B pokonujecie 10 przystanków i wysiadacie na stacji Namesti Republiki. Teraz już tylko 650 metrów dzieli Was od Starego Rynku w Pradze. Co warto zobaczyć w Pradze napisaliśmy Wam tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *