Rodzinne wakacje na kempingu
i podróże po Europie

Strona główna > Campingi > Polska > Western Camp

Western Camp koło Energylandii

ADRES:

ul. Oświęcimska 35
32-640 Zator

KONTAKT:

Telefon: +48 334820380

e-mail: recepcja@westerncamp.pl 

Western Camp koło Energylandii

Western Camp w Zatorze koło Energylandii to genialne miejsce na rodzinny wypad połączony z szaleństwami na rollercoasterach 😉 

Kempingowa wioska stylizowana jest na amerykański Dziki Zachód, a nocleg możecie spędzić w domkach szeryfa, namiotach tipi czy kowbojskich wozach! 

Co najważniejsze to Western Camp znajduje się 15 minut pieszo i 3 minuty autem od Energylandii. Dojeżdża tu również ciuchcia spod bram parku rozrywki.

Jeśli Energylandia nie wyczerpie Waszej energii, a raczej Waszych dzieci 😀 to na Western Camp czeka plac zabaw, boisko do siatkówki, piłki nożnej, badmintona czy kino plenerowe.

Na kempingu działa restauracja Bonanza, w której rano serwowane jest śniadanie, zaś popołudniami możecie zjeść obiad czy kolację.

My akurat byliśmy na kempingu w czasie halloween, stąd wyglądamy tak upiornie 😀 Noc spędziliśmy w domku szeryfa, który dokładnie pokazujemy Wam na filmiku. Zajrzeliśmy też do namiotu tipi i wozów drabiniastych. Jeśli macie ochotę zobaczyć jak wygląda kemping to zerknijcie poniżej na nasze video.

Obejrzyj nasz film z Western Campu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *