Rodzinne wakacje na kempingu
i podróże po Europie

Strona główna > Podróże > Polska > Wrocław > Urodziny dla dzieci

Urodziny dla dzieci we Wrocławiu. Urodziny dla 4-6 latków.

Urodziny dziecka, zwłaszcza małego, to dla rodziców szczególny czas. Gdy przedszkolak chce się wybawić jednocześnie ze swoimi rówieśnikami warto pomyśleć o urodzinach poza domem. We Wrocławiu jest dużo takich miejsc, gdzie można dziecku zorganizować niezłą imprezkę. Przejrzeliśmy ofertę urodzinową różnych miejsc we Wrocławiu i oto lista naszych propozycji:

URODZINY DLA DZIECI WE WROCŁAWIU – SALE ZABAW

We Wrocławiu działa kilka sali zabaw, które oferują organizację urodzin. Przyjrzeliśmy się jak wygląda to cenowo i jakie usługi są w cenie.

W Kinderplanecie w ofercie macie zagwarantowane 2 godziny świetnej zabawy, animatorkę, zastawę, napoje, sale, malowanie twarzy, upominek dla Waszej pociechy oraz zaproszenia na jego urodziny dla gości. Za dodatkową opłatą jest możliwość zorganizowania urodzin w stylu pirackim lub imprezkę dla małych księżniczek. We Wrocławiu jest kilka miejsc gdzie znajduje się Kinderplaneta – m.in. w Centrum Handolowym BOREK, w Pasażu Grunwaldzkim czy Arkadach Wrocławskich. Na urodzinach może być minimum 6 dzieci, a maksymalnie 25. Cena za jedno dziecko to około 30 zł w poniedziałek – czwartek i 35 zł w piątek i weekend. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.

W Berku na Gajowickiej również można zorganizować urodziny w sali zabaw. Za 2 godziny zabawy z 15 min poczęstunkiem dla 12 dzieci trzeba zapłacić 390 zł. W cenie zapewniona jest sala na wyłączność, animator, odpowiedni scenariusz urodzin dostosowany pod dzieci, rekwizyty do zabawy oraz plastikową zastawę. Dodatkowe atrakcje są płatne:  dodatkowa godzina: 100 zł, każdy dodatkowy gość: 20 zł, malowanie twarzy: 35 zł/grupa ( przy grupie 15 i więcej dzieci – malowanie twarzy za pół ceny), skręcanie balonów: 5 zł/gość.

W Loopys na Bielanach zrobisz urodziny swojego dziecka, w trzech pakietach do wyboru.  Pierwszy pakiet – „Spoko zabawa" obejmuje  salę zabaw, animatora, plac zabaw, ciepłą przekąskę i napój dla każdego gościa, rezerwacja stolika w restauracji Loopy’s dla rodziców oraz prezent dla Twojego dziecka. „Ekstra przygoda" to drugi pakiet, różni się tym od pierwszego, że możecie wybrać temat przewodni imprezy urodzinowej oraz spędzenie 30 minut w sali urodzinowej, a resztę, czyli 2 godziny w sali związanej z tematem urodzin. Są 4 tematy do wyboru – piracki, kosmiczny, detektywistyczny i straszny. Ostatni pakiet to all inclusive czyli „Totalne szaleństwo". W pakiecie macie 3 godziny zabawy, w tym 30 min w pokoju urodzinowym, gdzie będziecie mogli zjeść ciepły posiłek, torta i przekąski. 1,5 godziny zabawy na placu zabaw, a resztę czasu w pokoju tematycznym. Przejazdy kolejką lub samochodami dla Solenizanta i każdego gościa urodzinowego bez ograniczeń. Do jedzenia będą również przekąski dla dzieci takie jak ciastka, krakersy, paluszki oraz podany szampan bezalkoholowy. Będziecie również mogli wybrać jeden z 4 rodzajów tortów. Dodatkowo kawa lub herbata dla rodziców i stolik w restauracji Loopy’s. Nie zabraknie prezentu dla solenizanta i przygotowanych zaproszeń na urodziny.  W pierwszym pakiecie za 1 osobę trzeba zapłacić 55 zł, w drugim 70 zł ,a w ostatnim 105 zł. Za dodatkowe opcje których nie ma w pakietach trzeba dodatkowo płacić.

W Bobolandii (ul. Długosza) macie do wyboru 3 pakiety urodzinowe. Pakiety podzielone są na dni w których chcielibyście zorganizować urodziny. Urodziny od poniedziałku do czwartku kosztują 100 zł za 2,5 zabawy (16-18:30) w urodzinowym pokoju, a za każde dziecko wraz z jubilatem trzeba zapłacić 20 zł, a za towarzyszącą osobę dorosłą 5 zł. Jeśli chcecie zrobić urodziny w piątek, wszystkie koszty zostają takie same oprócz kosztu za dziecko, które wynosi wtedy 26 zł za osobę. Impreza dodatkowo trwa trochę dłużej bo 3 godziny (16-19). Podobnie jest z urodzinami w sobotę i niedzielę, cena za dziecko wzrasta do 35 zł za osobę, a zabawa jest jeszcze dłuższa bo przez 4,5 h (11-14:30 lub 15:30 -19). W cenie wynajęcia pokoju są zaproszenia. Poczęstunek i zastawa jest po Waszej stronie, ewentualnie możecie skorzystać z punktu gastronomicznego. Na 10 dzieci przypada jedna osoba dorosła, która musi się nimi opiekować. Obowiązuje obuwie zmienne. Do wyboru jest 12 pokoi tematycznych, w których odbywają się urodziny.

URODZINY DLA DZIECI WE WROCŁAWIU – IMPREZA W SALI TEMATYCZNEJ / URODZINY ZE SCENARIUSZEM:

W Miludy (ul. Legnicka)  macie do wyboru 3 pakiety. Pakiet bazowy, aktywny i premium. W pakiecie bazowym są zapewnione animacje, które są prowadzone przez 2 animatorów, cały czas podczas urodzin. Również kolorowa, jednorazowa zastawa jest w cenie oraz nielimitowany poczęstunek. W jego skład wchodzi woda, sok, chrupki, prażynki, paluszki i ciasteczka. Rodzic musi sam zająć się tortem. Podczas imprezki, Wasze dzieci oprócz zabawy, zostaną pomalowane kolorowymi farbkami na buzi. Rodzice natomiast będą mogli zostać i posiedzieć przy kawie lub herbacie.  Pakiet aktywny jest bogatszy o piniatę czyli maskotkę, wypełnioną słodyczami, którą solenizant musi rozbić sam lub z gośćmi. W tym pakiecie jest jeszcze dostępny “deszcz baniek mydlanych”. Nie ukrywajmy, każde dziecko to uwielbia! 😉 W pakiecie premium znajdziecie wszystko co jest w bazowy i aktywnym. Dodatkowo macie skręcanie balonów, które Goście później mogą zabrać ze sobą. Najfajniejsza jednak jest czekoladowa fontanna. Dzieci mogą w niej zamoczyć na patyku swoje przysmaki.  Do każdego pakietu, są przygotowywane zaproszenia. Każda impreza, niezależnie od rodzaju pakietu jest organizowana na 2 godziny. Ilość małych gości jest ograniczona do 10 osób + solenizant. Za każde dodatkowe dziecko płaci się dodatkowo, a cena jest ustalana indywidualnie. Na sali może przebywać max 25 dzieci.  Pakiet bazowy jest w cenie 540 zł za całość, aktywny  w cenie 690, a premium kosztuje 890 zł.  Dodatkowo każda impreza jest zorganizowany w wybranym przez Was i dziecko temacie. Tematy są różne, w zależności od wieku dziecka, wybór jest jednak bardzo duży ;). Urodziny są organizowane w tygodniu 17:30-19:30 oraz w weekend (sob-nd) w godzinach 10:00-12:00, 13:00-15:00 i 16:00-18:00.

Innym miejscem, gdzie organizowane są urodziny tematyczne jest Happylandia. Opcji jest 9, każda różna, od piratów, przez księżniczki po imprezę w dżungli.  Sala będzie więc urządzona w wybranej przez Was scenerii 😉 Podczas urodzin dziećmi będą się zajmować animatorzy, którzy będą w ciekawy sposób poprowadzić zabawy. Na sali znajduje się również tablica interaktywna i konsola Kinect. Jeśli chodzi o poczęstunek, to możecie sami go oczywiście przygotować i podać albo skorzystać z propozycji Happylandii. W zależności od pakietu jaki wybierzecie zostaną podane odpowiednie produkty. Tak więc  pakiet srebrny zawiera : tort, 2 paczki chipsów (różne smaki), 2 paczki chrupek, 1 popcorn, 2 x 2-litrowe soki i wodę mineralną. Natomiast pakiet złoty jest powiększony o piccolo oraz 2 duże (40cm) pizze.  Jeśli chcecie mieć swoje jedzenie musicie wybrać pakiet brązowy.   Zabawa trwa przez 2,5 h. Na imprezę możecie zaprosić 12 gości, a za każde kolejne dziecko trzeba dopłacić 20 zł – przy pakiecie brązowym i 25 zł przy pozostałych pakietach. Ceny pakietów: brązowy – 399 zł, srebrny – 499 zł, złoty – 559 zł.

Kolejną propozycję jest Hopek. O tyle jest ona fajna, że możecie wybrać urodziny w sali, w studiu kulinarnym, przedszkolu lub innej wybranej przez Was lokalizacji. Jeśli chodzi o tematykę urodzin to jeśli wybierzecie pakiet all inclusive, to jest bardzo różna, począwszy od Minecrafta, przez hawajskie przyjęcie w świecie Vaiany, po piżamową imprezę. Opcji jest wiele do wyboru, nie brakuje też klasycznych księżniczek i rycerzy 😉 Jeśli natomiast wybierzecie pakiet standardowy do wyboru będziecie mieli “Magiczny roczek”, urodziny kulinarne oraz swój własny pakiet, w którym możecie przygotować dla swojej pociechy coś innego 🙂  Dodatkowo do pakietów możecie dobrać atrakcje dodatkowe. Dzielą się ona na standard, premium i prestiż.  W każdym jest coś innego, np. malowanie twarzy, zamykanie w bańce mydlanej, piniata, skręcanie balonów, chodzące maskotki, zabawę z psami terapeutycznymi oraz niezapomnianym pokazem sztuczek, fontannę czekoladową, sesję fotograficzną czy watę cukrową. A to tylko niektóre z dostępnych atrakcji.  Jeśli wybierzecie pakiet na sali będzie on zawierać 2 godziny zabawy z animatorami, salę na wyłączność, dodatkową osobę do obsługi rodziców, balonik dla każdego dziecka oraz  zastawę stołową dla dzieci i rodziców. Urodziny są organizowane dla grupy do 10 lub do 20 dzieci. Cana za pakiet w sali wynosi 545 zł. Za dodatkowe dziecko płaci się 25 zł. Urodziny kulinarne kosztują 445 zł za 2 godziny i na maksymalnie 15 gości. Mini urodziny w sali zabaw dla 10 dziec przez 2 godziny 475 zł, natomiast urodziny w Waszej lokalizacji kosztują 395 zł.

W Fikoland (na Bulwarze Ikara) będziecie mogli zorganizować urodziny swojego dziecka o różnej tematyce. Do wyboru macie aż 13 tematów m.in. dinozaury, podróż dookoła świata, szkołę magii, klinikę dla pluszaków, Minionki czy Krainę Lodu. Podczas urodzin dziećmi będą się zajmować dwaj animatorzy i prowadzić ciekawe zajęcia. Do tego czekać będzie kolorowa zastawa, chrupki  oraz tematyczna dekoracja sali zabaw. Będziecie mieć również przygotowane zaproszenia.
Za taką imprezę dla 10 osób trzeba będzie zapłacić 290 zł. Za solenizanta nie trzeba płacić 🙂 Jeśli będziecie chcieli zaprosić więcej osób, to każda dodatkowa osoba kosztuje 20 zł. Natomiast kawa lub herbata dla rodziców wynosi 3 zł.  
Jeśli nie chcecie brać animatorów to za każda osobę trzeba zapłacić 20 zł i wtedy w cenie macie zaproszenia, chrupki oraz kolorową zastawę.

W Edukacji Kreatywnej będziecie mogli zorganizować urodziny według wybranego tematu i scenariusza. Tematów jest dużo, bo ponad 30. Od tematów związanych z bajkami (Świnka Peppa, Psi Patrol, Angry Birds) , przez miejsca (Kosmiczne, Złoto Egiptu, Hawaje) po modę, minecrafta, detektywów czy piłkarzy. Urodziny zazwyczaj mogą się odbyć na Wielkopolskiej 72 lub w OH Kino Arkady Wrocławskie.  Urodziny trwają 2 godziny, a Wy macie zagwarantowaną opiekę animatora, wynajem sali na wyłączność, zabawę tematyczną wg scenariusza, dekorację sali, jednorazową zastawę dla dzieci, poczęstunek i napoje (delicje, chrupki, popcorn, paluszki, żelki, woda, napoje Tymbark). Urodziny organizowane są w piątki, soboty i niedziele. Jeśli chcecie zrobić urodziny w piątek to ich koszt wynosi 380 zł, a jeśli w weekend to 430 zł. W tej cenie będziecie mogli zaprosić 10 gości a za każde kolejne dziecko trzeba płacić po 20 zł, niezależnie od dnia. 

Jeśli jesteście za tym by Wasze dziecko zdrowo się odżywiało i było sprawne, na pewno zainteresują Was urodziny w Fit Kids – Centrum Aktywnego Dziecka. Fit Kids organizuje przyjęcia urodzinowe, które łączą ze sobą zabawę, edukację oraz sport. Ciekawe jest również miejsce urodzin, ponieważ odbywać się one będą w dziecięcej siłowni. Zajęcia na siłowni będą aktywizujące i mają dzieciom dawać dużo zabawy i radości. Oprócz ciekawych zajęć, nie zabraknie również zdrowego jedzenia i uświadomienia dzieciom jak wybrane produkty mogą wpływać na ich ciało.  A o szczególnie fajną zabawę zadba podczas urodzin animatorka. Zabawa trwa przez 2 godziny, a w cenie 600 zł zapewnione macie talerzyki, sztućce,  kubeczki, wodę, soki, poczęstunek w formie owoców, opieka wykwalifikowanego trenera i animatora. W tej cenie będziecie mogli zaprosić 9 osób na urodziny, a za każde kolejne dziecko trzeba będzie dopłacić 40 zł. Za przedłużenie zabawy trzeba zapłacić 50 zł za 30 min. Jest możliwość przygotowania przez Fit Kids zaproszeń na urodziny. Tort i inne przekąski są do zorganizowania po Waszej stronie. Te urodziny są organizowane tylko w weekendy.

W TONY możecie zorganizować urodziny muzyczne.  Podczas imprezy dzieci będą miały warsztaty muzyczne, nie zabraknie również muzycznych zabaw. Goście z solenizantem będą szukać dźwięków na wszystkich dostępnych w TONACH instrumentach i sprzętach oraz śpiewać – wszystko to jest nagrywane by finalnie, przy udziale grupy, zmontować z nagranych dźwięków, w postaci sampli, gotową produkcję muzyczną, którą również zostanie udostępniona na koniec urodzin, jako pamiątka. Gdy będzie czas jest również możliwość zrobienia koncertu dla rodziców oraz zagrania wybranej piosenki 🙂 Na imprezie są opiekunowie, którzy zajmą się dziećmi, a rodzice  mogą w tym czasie posiedzieć w kawiarni przy kawie. Można również zrobić teledysk z urodzin. Forma zajęć dostosowana jest do grupy i jej zaangażowania.  Dla uczestników imprezy będą przygotowane przekąski i napoje – soczki z rurką, domowa lemoniada, słone przekąski np. chipsy, paluszki, popcorn,  słodkie przekąski np ciastka, żelki, praliny, oraz świeże pączki, jabłka, banany, mandarynki. Z gazowanych napoi można mieć np. colę, fantę , sprite czy pepsi. Dla dzieci będzie przygotowana zastawa, dekoracje urodzinowe, pamiątki w postaci torby z naklejkami, ulotkami, zniżkami na zajęcia i długopisami, dodatkowo koszulka dla solenizanta oraz nagrana urodzinowa piosenka w formacie mp3 . Dla rodziców za to jest przygotowana herbata oraz termos kawy z ekspresu. Cena za urodziny wynosi 500 zł brutto za 10 osób, a każda kolejna osoba to koszt 50 zł brutto.  Można również wykupić dodatkowe atrakcje. Koszt tortu to około 100 zł dla 10 osób. Możecie również zamówić pizze dla dzieci / dorosłych – w zależności od ilości i rodzajów – ok. 20-100 zł. Koszulka dla dzieci – 15 zł za sztukę.  W przypadku dużej ilości uczestników, np. 15 osób jest sugerowany dodatkowy opiekun – 100 zł. Możecie również zamówić profesjonalny pamiątkowy film z urodzin – 400 zł (z dodatkowym prostym „teledyskiem” do wybranej piosenki – 600 zł za 2 materiały) .

URODZINY DLA DZIECI WE WROCŁAWIU W CIEKAWYCH MIEJSCACH

Jeśli Wasza pociecha lubi słodkości to warto pomyśleć o urodzinach w Słodkie Czary-Mary. To ciekawa alternatywa dla urodzin w kulkach czy w sali zabaw. Koszt zabawy dla 10 dzieci, nie licząc solenizanta, który ma wejście za free, wynosi 550 zł, za 1,5 godziny. W tej cenie jest pokaz wyrobu słodyczy, zrobienie 2 własnych lizaków, które później można zabrać, baloniki, kolorowa zastawa, przekąski w postaci krakersów, paluszków i precelków, świeczki do tortu, soki, woda mineralna, dwie butelki szampana dla dzieci oraz zaproszenia, które są dostępne na stronie www. Solenizant dostaje również wielkiego lizaka 🙂 Jeśli chcecie zaprosić więcej dzieci to za każdą kolejną osobę trzeba zapłacić 20 zł. Gdy chcecie przedłużyć zabawę to każde 30 minut kosztuje 50 zł.

Wioska indiańska Pocahontas na Zabrodziu to kolejne miejsce we Wrocławiu gdzie można zorganizować oryginalne urodziny. W wiosce możecie zrobić dziecku urodziny w stylu indiańskim, pirackim, ogrodniczym, malarskim, glinianym czy urodziny na kucykach. Co wyróżnia to miejsce? Wszystko dzieje się na dworze 🙂 Każdy rodzaj urodzin ma swój program zabawy i atrakcji. Cennik wygląda następująco: za zorganizowanie imprezy urodzinowej w tygodniu dla 10 dzieci cena wynosi 300 zł, a za każde kolejne dziecko trzeba dopłacić 20 zł. Czas trwania jest przewidziany na 3 godziny. Natomiast w weekendy impreza dla 10 dzieci kosztuje 350 zł, a reszta kosztów jest taka sama. Godziny również są takie same do wyboru: w tygodniu to 17:00 – 20:00, natomiast w soboty i niedziele to godziny od 11:00 – 14:00 oraz od 15:00 – 18:00. Dodatkowo istnieje możliwość urządenia urodzin dla 2 lub 3 solenizanów. Obowiązuje wtedy inny cennik. Również urodziny na kucykach mają inny cennik, jest on ustalany osobiście.

Urodziny w Grocie Solnej na Leszczyńskiego to kolejna ciekawa propozycja, którą można zrealizować we Wrocławiu. Jest to propozycja dla max 5 dzieci i 10 dorosłych osób, dlatego też można połączyć urodziny na których są i najbliżsi koledzy dziecka, jak i rodzina. To ciekawa alternatywa, takie 2 w 1 😛 W Grocie Solnej jest zapewniona sala na wyłączność, osobna szatnia i kącik kawowy, sala na poczęstunek, przygotowanie i dekoracja stołu i sali, balonowe girlandy i ozdoby, zastawa na gorące napoje, naczynia na przekąski oraz jednorazowa zastawa, przekąski, zabawki i piłki dla dzieci. Macie wybór by sami zorganizować tort i resztę jedzenia lub by zajęła się tym obsługa. W sali na dzieci czeka solna piaskownica.  Cena na 2 godziny wynosi 300 zł, a na 3 godziny 400 zł. Dodatkowa osoba dorosła kosztuje 15 zł. Jeśli chcecie zmodyfikować coś można indywidualnie się dogadać z Grotą Solną.

Urodziny ze zwierzętami? Czemu by nie, skoro istnieje taka możliwość ;). Jeśli Wasze dziecko uwielbia zwierzątka to warto zerknąć na ofertę ZOO TEAM. Urodziny są organizowane do 10 gości plus solenizant, na 2 godziny. W tej cenie będziecie mieć poczęstunek w postaci szampana dla dzieci, soków, wody mineralnej, chrupek, paluszków i ciasteczek. Jednorazowa zastawa i zaproszenia dla gości równieżą są w pakiecie. Dla dorosłych jest również kawa i herbata. Podczas imprezy dzieci będą również zwiedzać wystawę, a solenizant będzie je po niej oprowadzać. Wystawa safari to duża gratka 🙂 Na koniec Wasze dziecko otrzyma pamiątkowe fotki. Cena za takie urodziny wynosi 450 zł brutto. Dodatkowe atrakcje są płatne: konfetti – 50 zł, malowanie twarzy dla grupy 150 zł, fotorelacja z urodzin ( około 200 zdjęć) – 100 zł, a jeśli chcecie by przyszło więcej osób, to za każda osobę trzeba dopłacić 25 zł. Urodziny są organizowane od poniedziałku do sob w godzinach 18.00-20.00 i w niedzielę w godzinach 17.00-19.00.

Jeśli Wasze dziecko kocha klocki lego, urodziny w Bricks 4 Kidz na pewno przejdą do niezapomnianych. Podczas imprezy Wasze dziecko i jego znajomi będą budować różne modele z kloców. W ofercie macie 4 różne pakiety urodzinowe. Wszystkie pakiety obejmują 120 minut zabawy.  Pakiet basic posiada salę urodzinową, 500 modeli z Lego – dobranych do wieku dzieci oraz tematyki imprezy, 2 animatorów urodzinowych, gry i zabawy tematyczne, wodę do picia. Pakiet classic posiada dodatkowo bon upominkowy na 50zł dla Waszego dziecka, słodki upominek dla gości imprezy, soki, przekąski oraz tematyczny wystrój sali. Pakiet expert oprócz wymienionych wcześniej rzeczy bogatszy jest w  prezent dla solenizanta, 10 zaproszeń, 20 zdjęć z urodzin oraz szampana dla dzieci. Pakiet VIP ma  dodatkową godzinę imprezki, dodatkowych 4 gości ( max 14 osób na sali), dyskotekę oraz przebrania, programowanie robotów i kręcenie filmów, dodatkowe zdjęcia z urodzin, PenDrive ze zdjęciami lub filmem, pizza dla wszystkich gości oraz koszulka od Bricks 4 Kidz dla Waszego dziecka. Pakiet basic kosztuje 400 zł, classic  550 zł, expert 750 zł, a Vip 1290 zł.  We wszystkich pakietach oprócz vip za dodatkowych gości trzeba zapłacić. Od 11 do 14 osób koszt za dziecko wynosi od 20 do 30 zł w zależności od pakietu, a jeśli chcecie by na urodzinach było nawet do 18 dzieci to za dodatkowego gościa trzeba zapłacić od 30 do 40 zł.

URODZINY W LOKALU

Jeśli szukacie tylko jakiegoś fajnego lokalu to zerknijcie na Krzyki Śmiechy na Krzyckiej. Dostępny będzie dla Was lokal na wyłączność przez 2 godziny, przygotowane balony i dekoracje urodzinowe, zastawa stołowa, przekąski owocowe, ciasteczka, paluszki, chrupki, woda i soki 100%, gałka lodów wybranego smaku, ciepłe gofry podawane w trakcie urodzin oraz zaproszenia dla gości w formie pdf. Cena urodzin jest zależna od dnia, tak więc od poniedziałku do piątku koszt wynosi 450 zł, a w sobotę i niedzielę 550 zł. To są koszty pakietu podstawowego. Jeśli natomiast macie ochotę wziąć pakiet rozszerzony o animatora, bajkowy motyw przewodni, wodę i soki 100% bez ograniczeń oraz dzbanek wody i 2 dzbanki soku 100% dla dorosłych koszt wynosi 650 zł w tygodniu, a 790 zł w weekendy.  Każda dodatkowa godzina liczona jest za 100 zł. Urodziny są organizowane do 10 lub 12 dzieci w pakiecie, za każde kolejne dziecko trzeba zapłacić 15 zł.

Inne fajne miejsce to Zielona Oliwka w Kiełczowie. Dzieci na pewno nie będą się tu nudzić, ponieważ podczas urodzin będą mogły pobawić się na zewnątrz, na placu zabaw, dmuchańcach, parku linowym,  trampolinie, basenie, czy skorzystać z salonu gier oraz zobaczyć zwierzątka w mini zoo. W mini zoo mieszka całkiem sporo zwierzątek, dzieci będą mogły poznać oślicę Lalę z synkiem Olusiem, kucyka Kuleczkę rasy szetland, krówki indyjskie, prosiaczki Pasztet, Pegi i Bolek. Znajdą również stada królików, świnek morskich, kuzek ozdobnych oraz owieczek kameruńskich. Dzieci zobaczą też pawie indyjskie, królewskie, bażanty, kaczuszki cyraneczki oraz śliczne kurki ozdobne. Podczas urodzin zaserwowane zostanie specjalne menu, które wybieracie wcześniej.  Na obiad można wybrać jedną z podanych potraw: nuggetsy z frytkami i surówką z marchwi, makaron w sosie pomidorowym lub naleśniki z serkiem waniliowym i owocami.  Na przekąski możecie wybrać 4 dania: tortilla z kurczakiem i warzywami, mini kanapeczki z różnymi pastami, sałatka z mozzarellą i pomidorkami, mini babeczki na słodko z mascarpone i owocami, owoce sezonowe oraz bufet z wodą i sokami bez limitu. Cena za urodziny wynosi 40 zł za osobę. W tej cenie jest wliczona kolorowa i plastikowa zastawa.

URODZINY DLA DZIECI WE WROCŁAWIU – IMPREZA W DOMU Z ANIMATOREM

Jeśli chcecie zorganizować urodziny u siebie w domu to istnieje taka możliwość. Wtedy animator przyjedzie do Was. Cena za zorganizowanie u Was urodzin np. przez BEREK na 12 osób będzie wynosić 290 zł plus koszty dojazdu animatora. W cenie macie 2 godziny zabawy z 15 min przerwą na poczęstunek, odpowiedni scenariusz urodzin dostosowany pod dzieci, rekwizyty do zabawy oraz plastikową zastawę. Dodatkowe atrakcje są płatne m.in. dodatkowa godzina –  80 zł, każdy dodatkowy gość – 20 zł, malowanie twarzy: 35 zł/grupa ( przy grupie 15 i więcej dzieci – malowanie twarzy za pół ceny, skręcanie balonów: 5 zł/gościa.

Inną opcją jest Rycerski Zamek – to zespół animatorów, którzy poprowadzą fajne urodziny w Twoim domu, parku lub sali do tego przeznaczonej, którą dysponuje Rycerski Zamek. Do dyspozycji są dwie sale na maksymalnie 20 dzieci. W cenie jest również malowanie twarzy i baloniki. Jedzenie należy do kwestii rodziców, którzy będą mieć do dyspozycji lodówkę i czajnik. Na salach obowiązuje obuwie zmienne. W gratisie otrzymacie zaproszenia na urodziny Waszego dziecka. Urodziny są organizowane w soboty i niedziele, w godzinach 13-15 i 16-18, z możliwością przedłużenia o godzinę. Tematów jest kilka. Cena za urodziny w sali wynosi 450 zł, w parku 450 zł, a w domu 300 zł. Ilość dzieci jest ograniczona w tej cenie do 12 osób. Za każde dodatkowe dziecko płaci się 20 zł i jest to możliwe tylko w pakiecie z salą. W domu natomiast za 20 dzieci płaci się dodatkowo 200 zł.  Możecie również dokupić dodatkowe atrakcje na imprezę. Np. tworzenie biżuterii 5zł/os, decoupage  – technika zdobnicza podkładek pod kubki, zakładek, szkatułek itp. 6zł/os, duże bańki mydlane 50zł – 100zł, pinata 80 zł, tworzenie wzorów na upominkach (do wyboru torba płócienna, t-shirt, kubek) 8zł/15zł/12zł/os “

Zerknijcie też na ofertę Bajkowo, które zorganizuje urodzinową imprezę dla Waszego dziecka w domu, ogrodzie, wskazanym innym miejscu lub w sali lustrzanej w Pałacyku na ul. Kościuszki we Wrocławiu. Jeśli  zdecydujecie się na imprezę w Pałacyku będziecie mieli zagwarantowane kostiumy i charakteryzacje dla każdego gościa urodzin. Istnieje jeszcze możliwość zrobienia niespodzianki Waszemu dziecku w przedszkolu. Pakiety urodzinowe w domu zaczynają się od 300 zł, a w Pałacyku od 550 zł.

Jak widzicie opcji jest sporo 🙂 Urodziny dla dzieci we Wrocławiu mogą być świetne! Mamy nadzieję, że wybierzecie coś z naszych propozycji. Życzymy Waszemu dziecko super imprezy urodzinowej! A jeśłi szukasz inspiracji na urodziny dla starszego dziecka zobacz tu:

Urodziny dla dzieci we Wrocławiu. 7 – 12 lat

9 odpowiedzi na “Urodziny dla dzieci we Wrocławiu. Urodziny dla 4-6 latków.”

Fajnie, że wszystko jest w jednym miejscu i można sobie porównać oferty. Niektóre są na prawdę ciekawe, z pewnością coś fajnego się tu wybierze 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *