Rodzinne wakacje na kempingu
i podróże po Europie

Baza fajnych campingów w Europie

Za nami wiele miesięcy podróży i dziesiątki przetestowanych campingów w Europie. Naszych opinii, zdjęć i filmów nazbierało się całkiem sporo 🙂 Dlatego postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu, by wygodnie było Wam sprawdzać opinie.  I tak powstała baza campingów na których mieliśmy przyjemność mieszkać lub chociaż wpaść na nie z wizytą. Bazę aktualizujemy  na bieżąco, bo jeszcze trochę campingów nam zostało do opisania, ale już teraz możecie sprawdzać nasze opinie o wakacyjnych miejscówkach w Chorwacji, we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Słowenii, Francji, Holandii i w Polsce.

Sprawdź camping przed wyjazdem

Nim zdecydujecie się na wakacje, to warto sprawdzić opinię o upatrzonym przez Was campingu. Czasem informacja o koniecznych butach na plażę, tarasowym położeniu czy całonocnej dyskotece za płotem może pomóc w wyborze 😉 Zawsze możecie nas pytać o campingi bezpośrednio w komentarzach, pisać do nas na camping@globtroterek.com lub dołączyć do naszej grupy na Facebooku CAMPINGI W EUROPIE – klik TUTAJ , gdzie dyskutujemy o campingach, plotkujemy od touroperatorach, porównujemy oferty, szukamy promocji i dzielimy się zdjęciami, filmami oraz opiniami.

Baza fajnych campingów w Europie

Skorzystaj z naszej mapy i wyszukiwarki campingów, by znaleźć idealne wakacje dla swojej Rodzinki 🙂 Poza zdjęciami i opisem atrakcji, usług, plaż i basenów podpowiadamy też co warto zwiedzić w okolicy, na co zwrócić uwagę, jak się sprawy mają z czystością obiektu i jak dojechać na dany kemping. Bazę przetestowanych przez nas campingów znajdziesz tu:

BAZA FAJNYCH CAMPINGÓW W EUROPIE 

2 odpowiedzi na “Baza fajnych campingów w Europie”

Fajna wyszukiwarka. Większości kempingów nie znam, a dosyć często zdarza mi się z rodziną jechać na wakacje, właśnie na kempingi. Na pewno skorzystam 😉

Polecamy 🙂 Zawsze warto sprawdzić czy wybrany kemping jest ok 😀 Pozdrawiamy!

Możliwość komentowania została wyłączona.