Rodzinne wakacje na kempingu
i podróże po Europie

Strona główna > Gry planszowe

Przeżyj przygodę na spacerze i upoluj super grę rodzinną "Przygoda na Safari"!

Dzisiaj pokażemy Wam #FajnąGrę, która idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych wieczorów. To „Przygoda na Safari" z wydawnictwa Trefl Jocker Line. Przy okazji zachęcimy Was do wypróbowania jednego z naszych pomysłów na #FajneZwiedzanie, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w naszym konkursie i zgarnąć dla swojej rodzinki grę Przygoda na Safari!

Przygoda na Safari – gra planszowa

Gra „Przygoda na Safari" to rodzinna gra pełna przygód! Czekają na Was dzikie zwierzęta, które musicie… sfotografować 🙂  Gra ćwiczy spostrzegawczość, wymaga od graczy sprytu i dobrej pamięci. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6+, choć zasady nie są bardzo skomplikowane, więc spokojnie i młodsze dzieci będą się świetnie bawić.  W grę może zagrać od dwóch do sześciu osób, więc do zabawy możecie zaprosić też babcie, dziadków, ciocie, wujków lub przyjaciół.

Celem gry jest podróżowanie pomiędzy wyspami egzotycznego archipelagu i pstrykanie fotek. Do tego dochodzi jeszcze opcja wymiany zrobionych zdjęć z innymi graczami, tak by jak najszybciej skompletować własny album.  W rozgrywce pojawiają się też zwierzęta wodne, które pomagają graczowi lub mieszają szyki innym 😉 Kto jako pierwszy upoluje swoim aparatem 6 różnych zwierząt zamieszkujących wyspy ten wygrywa.

To co na wstępie rzuciło się nam w oczy to oprawa graficzna gry.  Rysunki są świetne, zwierzęta zabawne, a największy plus za pionki z symbolami przeróżnych aparatów. Są tu zarówno pierwsze modele aparatów fotograficznych, jak i aparaty na klisze, aż po lustrzanki i smartfony na selfiesticku 🙂 Całość wykonana bardzo porządnie i zapakowana do kartonowego pudełka.

Konkurs! Przeżyj przygodę na spacerze i upoluj „Przygodę na Safari"

A teraz pobawcie się z nami i zgarnijcie grę dla swojej Rodzinki! Jako, że mamy tą ogromną przyjemność być patronem medialnym gry „Przygoda na Safari" zapraszamy Was do rodzinnej zabawy podczas spaceru. To jeden z pomysłów na #FajneZwiedzanie z dziećmi.  Zasady są proste 🙂

 1. W dniach 7- 17 luty 2019 wybierzcie się na rodzinny spacer po okolicy.
 2. Zabierzcie ze sobą aparat lub telefon, którym możecie zrobić zdjęcia.
 3. Upolujcie obiektywem jak najwięcej różnych zwierząt! UWAGA! Mogą to być zarówno żywe stworzonka jak i rzeźby, szyldy, ozdobne fasady kamienic, przedmioty czy murale. Mogą być zwierzęta magiczne, bajkowe, gatunki wymarłe czy „przebrane" 🙂 Słowem – każde zwierzę się liczy!
 4. Zdjęcia biorące udział w konkursie muszą być wykonane podczas spaceru, na zewnątrz budynków. W konkursie nie biorą udziału zdjęcia wykonane wcześniej niż w czasie trwania konkursu oraz zdjęcia wykonane w domu.
 5. Fotki wrzućcie pod postem konkursowym na Facebooku (KLIK TU) lub na swoim profilu na Instagramie z hasztagiem #PrzygodaNaSpacerze
 6. Rodzinka, która wypatrzy jak najwięcej różnego rodzaju zwierząt i uwieczni je na zdjęciach wygrywa grę planszową „Przygoda na Safari"
 7. Na zdjęcia czekamy do 19.02.2019.
 8. Spośród wszystkich zgłoszeń, wybierzemy dwie rodzinki, których zdjęcia najbardziej się nam spodobają i one również dostaną od nas po grze planszowej „Przygoda na Safari" 🙂

Zatem aparaty w dłoń, dzieci za rękę i ruszajcie na poszukiwanie zwierząt i Waszej rodzinnej przygody! Powodzenia. Szczegółowy regulamin poniżej.

Regulamin konkursu Przeżyj przygodę na spacerze i upoluj „Przygodę na Safari"
 1. Organizatorem konkursu jest blog podróżniczy www.globroterek.com
 2. Konkurs prowadzony jest na stronie internetowej www.globtroterek.com oraz portalu społecznościowym Facebook  www.facebook.com/globtroterek gdzie Organizator posiada FanPage oraz na www.instagram.com/globtroterek gdzie Organizator posiada swój profil.
 3. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Uczestnik konkursu

 1. Uczestnikiem konkursu może być pełnoletnia osoba fizyczna zwana dalej „Uczestnikiem”. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w konkursie za uprzednią, pisemną zgodą rodziców lub przedstawicieli ustawowych. Zeskanowaną zgodę należy przesłać na adres e-mailowy: kontakt@globtroterek.com

Zasady konkursu

 1. Konkurs przeprowadzany jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 2. Konkurs rozpoczyna się: 07.02.2019 r. i trwa do 17.02.2019 r. włącznie.
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy w terminie trwania konkursu udać się na rodzinny spacer, podczas którego należy znaleźć i zrobić zdjęcia jak największej ilości różnych zwierząt. W konkursie biorą udział zdjęcia przedstawiające żywe stworzenia, jak i rzeźby, obrazy, ozdobne fasady, szyldy, murale czy przedmioty przedstawiające zwierzęta. 
 4. Zdjęcia biorące udział w konkursie muszą być wykonane podczas spaceru, na zewnątrz budynków, w czasie trwania konkursu.  W konkursie nie biorą udziału zdjęcia wykonane wcześniej niż w czasie trwania konkursu oraz zdjęcia wykonane w domu.
 5. W przypadku wątpliwości co do daty wykonania zdjęcia, Organizator ma prawo poprosić o przesłanie zdjęcia wraz z parametrami, w których zaczytana jest data wykonania zdjęcia. W przypadku odmowy lub niewysłania przez Uczestnika zdjęcia na wskazany adres e-mail, Organizator ma prawo wykluczyć zdjęcie z konkursu.
 6. Zdjęcia można umieszczać pod postem konkursowym na Facebooku (LINK TUTAJ) lub na swoim profilu na Instagramie z hasztagiem #PrzygodaNaSpacerze
 7. Zdjęcia należy wysłać do 19.02.2019 do końca dnia.
 8. Uczestnik przesyłając zgłoszenie konkursowe oświadcza, iż przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do przesłanych prac Konkursowych, które są przejawem jego własnej indywidualnej twórczości o oryginalnym charakterze.
 9. Odpowiedzi zgłoszone do konkursu nie mogą zawierać treści niezgodnych z prawem lub zasadami współżycia społecznego, wulgarnych, obscenicznych, propagujących przemoc, nierówność rasową lub religijną, naruszających prawa osób trzecich oraz niezgodnych z tematem konkursu.
 10. W przypadku naruszenia praw autorskich majątkowych bądź związanych z odmową upublicznienia wizerunku osób trzecich uczestnik konkursu ponosi odpowiedzialność karną i finansową za popełniony czyn i zobowiązuje się do zadośćuczynienia żądaniom strony pokrzywdzonej.
 11. Uczestnik przesyłając odpowiedź na Konkurs oświadcza tym samym, że akceptuje Regulamin Konkursu oraz wszystkie warunki uczestnictwa w nim.
 12. Uczestnik ma prawo wycofać zgłoszenie wyłącznie podczas trwania Konkursu.
 13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nie otrzymanie lub otrzymanie zgłoszenia z opóźnieniem z przyczyn od niego niezależnych, w szczególności z przyczyn leżących po stronie administratorów serwerów internetowych.
 

Wygrana, ocena zgłoszeń i ogłoszenie wyników.

 1. Rodzina, która znajdzie jak najwięcej różnego rodzaju zwierząt i umieści ich zdjęcia zgodnie z regulaminem otrzyma grę planszową „Przygoda na Safari". W przypadku remisu i większej ilości zwycięzców, przeprowadzona zostanie dogrywka, o której zasadach poinformuje Organizator.
 2. Spośród wszystkich zgłoszeń nadesłanych na Konkurs, Organizator dokona oceny zdjęć, biorąc pod uwagę kreatywność, estetykę, poczucie humoru oraz zgodność z tematyką konkursu.
 3. Spośród nadesłanych prac Organizator wybierze dwie rodziny, z których każda otrzyma jeden egzemplarz gry „Przygoda na Safari".
 4. Decyzje Jury są ostateczne i wiążące dla wszystkich uczestników Konkursu.
 5. Wartość nagrody wynosi 80 PLN (za sztukę).
 6. Wyniki Konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości w dniu  20.02.2019r. na stronie internetowej www.globtroterek.com oraz portalu społecznościowym Facebook  www.facebook.com/globtroterek oraz na portalu społecznościowym Instagram www.instagram.com/globtroterek
 7. Laureaci zostaną powiadomieni o przyznanych nagrodach w terminie 7 dni roboczych od daty rozstrzygnięcia Konkursu,  w wiadomości prywatnej na Facebooku, jeśli zgłoszenie udzielone było pod postem konkursowym lub wiadomości prywatnej na Instagramie, jeśli zgłoszenie udzielone było jako zdjęcie z hashtagiem.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika Konkursu.
 9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub jakiekolwiek przeszkody w komunikacji z Uczestnikami wynikające z przyczyn niezależnych od niego.
 10. Nagrody w Konkursie nie można zamienić na inną nagrodę, ani na ekwiwalent pieniężny.
 11. Wysyłka nagrody kurierem  nastąpi na wskazany przez Zwycięzców adres na terenie Polski. Wymagane jest podanie pełnych danych teleadresowych (imię, nazwisko, adres, telefon, e-mail).

Postanowienia końcowe

 1. Regulamin niniejszego konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.globtroterek.com
 2. Regulamin może ulec zmianie, a jego wykładnia i interpretacja przysługuje Organizatorowi. Wszelkie zmiany zostaną opublikowane na stronie www.globtroterek.com
 3. Uczestnik poprzez udział w Konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celu związanym z realizacją Konkursu i celach marketingowych Organizatora.
 4. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia Konkursu w tym wykonania zobowiązań Organizatora wobec Uczestników oraz w celu wysyłania informacji marketingowych środkami komunikacji elektronicznej związanej z
  działalnością serwisu www.globtroterek.com. Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do podanych danych
  osobowych oraz prawo zgłaszania wniosków w zakresie ich poprawiania lub żądania usunięcia danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne w celu otrzymania nagrody w Konkursie.

5 odpowiedzi na “Przeżyj przygodę na spacerze i upoluj super grę rodzinną „Przygoda na Safari”!”

Te dla najmłodszych najlepiej sprawdzają się pod koniec imprezy dla dorosłych 😀 Wtedy jest najwięcej śmiechu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *