Rodzinne wakacje na kempingu
i podróże po Europie

Atrakcje dla dzieci w Łebie

Dzisiaj pokażemy kolejne atrakcje, które testowaliśmy dla Was Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną i Dzieckiem w Podróży. Tym razem udaliśmy się w okolice Łeby. Pokażemy miejsca, które są genialne dla dzieciaków i rodziców. Podpowiemy, gdzie znajdziecie rekiny, pingwiny i foki, a gdzie dinozaury, rodzinkę Flinstonów i mnóstwooooo fantastycznych placów zabaw i atrakcji. Pokażemy dlaczego zachwyciły nas łebskie wydmy i jak fajnie podróżuje się meleksami 😉 A na deser dorzucimy restaurację w przepięknym miejscu. Zaczynamy!

Park wodny w Łebie – Sea Park Sarbsk

Kilka kilometrów od Łeby znajdziecie morską krainę, Sea Park Sarbsk, w której spędzicie niezapomniane godziny. W Sarbsku znajduje się ogromne fokarium, w którym mieszkają uchatki, kontiki i foki. O wyznaczonych godzinach odbywają się pokazy z udziałem tych uroczych stworzeń. W całym parku znajdziecie też makiety zwierząt i ssaków morskich, naturalnej wielkości. A wszystko to przeplatane jest świetnymi placami zabaw, wrakami statków oraz pokazami 3 D. Link do strony Sea Parku TU.

Sea Park Sarbsk
Park wodny
Pingwiny w parku wodnym
Łeba park wodny
Łeba atrakcje dla dzieci
Łeba atrakcje
Łeba miasto wakacyjne
Atrakcje w parku wodnym Łeba
Foka w parku wodnym w Łebie
wakacje z dzieckiem w Łebie

Łeba Park opinie

Z krainy morskich stworzeń przenieśliśmy się w czasy prehistoryczne do Łeba Parku. Park Dinozaurów jest ogromny i na pobyt w nim warto przeznaczyć min. kilka godzin, a najlepiej cały dzień. My nie mieliśmy niestety tyle czasu i nie udało nam się skorzystać ze wszystkich atrakcji, a jest ich tutaj ogrom 😉 Podczas spaceru wyznaczoną trasą mijacie po drodze naturalnej wielkości dinozaury, a co kilka kroków świetne atrakcje. Nas urzekły pojazdy rodzinki Flinstonów 😉 Dzieci nie będą chciały stąd wyjść! Strona Łeba Parku – KLIK.

Flinstonowie Łeba park
Atrakcje Parku Łeba
Dinozaury w Łebie
Łeba Dinozaury
Łeba dla dzieci
Łeba ciekawe miejsca
dzieci w Łebie
Pojazdy Flinstonów
Łeba atrakcja
Łeba dziecko
wakacje na morzem z dzieckiem
Atrakcje turystyczne
Łeba atrakcje
Łeba PArk Dinozaurów
Park dinozaurów
Park dinozaurów w Łebie
Park dinozaurów nad morzem
Łeba z dzieckiem - wakacje
Łeba rozrywka
Łeba rozrywka dla dzieci
Wakacje rodzinne w Łebie
Łeba

Ruchome wydmy Łeba

Rodzinne parki rozrywki są świetne, ale to co najpiękniejsze w Łebie to natura! Ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym to unikalne miejsce na mapie Polski. Zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzenia. Miękki piasek, zachodzące słońce, szum fal i bryza od morza to najlepsza reklama tej okolicy. Na wydmy można dotrzeć pieszo, rowerem lub meleksem. My wybraliśmy ten ostatni środek transportu i był to super wybór. Przejażdżka autem trwa kilka minut i jest fajną przygodą. Gwarantuję, że dzieci będą zachwycone.

Ruchome wydmy Łeba
wydmy Łeba
Łeba wydmy
Wydmy w Łebie
ruchome wydmy w Łebie
Ruchome wydmy
wydmy
ruchome wydmy nad morzem
Plaża nad morzem
Wielkie wydmy
atrakcje rodzinne w Łebie
Rodzina na wydmach
plaża w Łebie
Zachód słońca w Łebie
Rozrywka w Łebie
Relaks w Łebie
przejażdżka w Łebie
Łeba atrakcje
rodzina w Łebie

Pałac Poraj

Jeśli lubicie pyszną kuchnię i piękne wnętrza to polecamy udać się na obiad do Pałacu Poraj, oddalonego od Łeby o kilka kilometrów. W ciszy, spokoju, w pięknych okolicznościach przyrody czeka na Was pyszna polska kuchnia. My do dziś wspominamy genialną zupę orzechową. Mniam! Więcej informacji o tym miejscu TUTAJ.

 

Pałac Poraj
Ogród w Pałacu Poraj
Ogród w Pałacu Poraj w łebie
Łeba Pałac Poraj
Pałac Poraj

Jeśli planujecie pobyt w Łebie zerknijcie na stronę Lokalnej Organizacji Turystycznej Błękitna Kraina  – http://www.lotleba.pl/ . Znajdziecie tu sporo  informacji o tym co zobaczyć, gdzie spać i dobrze zjeść. Udanego pobytu na Pomorzu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *