Rodzinne wakacje na kempingu
i podróże po Europie

Strona główna > Campingi > Holandia > Papillon Country Resort

Papillon Country Resort w Holandii

ADRES:

Kanaalweg 30

Denekamp

HOLANDIA

KONTAKT:

Telefon: +31 541 35 16 70

e-mail: info@papilloncountryresort.com

Papillon Country Resort to nowe dziecko sieci Vacanze col Cuore, właściciela takich ośrodków jak Weekend, Vallicella czy Orlando in Chianti Glamping Resort,  która postanowiła poszerzyć swoją ofertę i otworzyć pierwszy resort poza granicami Włoch. Zobaczcie co na Was czeka na campingu Papillon Country Resort.

Dojazd i położenie campingu Papillon Country Resort

Papillon Country Resort znajduje się w Holandii, w urokliwym Twente, bardzo blisko granicy z Niemcami. Z Wrocławia do Twente mamy 820 kilometrów, więc trasa jest szybka i przyjemna 🙂 Kemping położony jest na płaskim, zielonym terenie przy niewielkim jeziorku, na skraju miejscowości.

Domki, namioty i parcele na Papillon Country Resort

Pomimo tego, że kemping nie należy do wielkich obiektów, to sporo tu różnych domków, namiotów i odjazdowych, glampingowych zakwaterowań. Sporo z nich pojawiło się tu w sezonie 2020-2021, gdyż to właśnie w tym czasie Papillon Country Resort przechodził gruntowną metamorfozę, upodabniając się do innych ośrodków Vacanze col Cuore.

Do wyboru macie kilka mobile homów, przeznaczonych dla 4, 5 lub nawet 8 osób. Domki maja dwie lub 3 sypialnie, jedną lub dwie łazienki, w pełni wyposażoną kuchnię i salon. Wyjątkiem jest Cottage Next XXL Family, który ma aż 4 sypialnie! Do tego dwie osobne toalety i łazienki. Ten model ma też sporą werandę.

Jeszcze więcej, bo aż 8 różnych modeli macie do wyboru w zakresie namiotów glampingowych. Vacanze col Cuore to sieć, która wg nas ma najbardziej odjechane namioty glampingowe ze wszystkich odwiedzonych przez nas miejsc. Podobnie jak w przypadku domków i namioty są przeznaczone dla konkretnej liczby osób. Są więc namioty dla 2, 4, 5, 6, a nawet 8 osób. Są piętrowe namioty glampingowe, a znaczna większość modeli to zakwaterowania z łazienką. My szczególnie Wasze uwadze polecamy odjechany Luxury Hottub Cabin z jacuzzi w drewnianej bali przed wejściem.

Nawet parcele w tym miejscu są kapitalne. Poza 100 metrową parcelą Standard i 140 metrową parcelą Comfort macie też możliwość wynająć parcelę z własnym sanitariatem! Te komfortowe pomieszczenia są wyposażone w prysznic, toaletę, umywalkę oraz miejsce do mycia naczyń.

Stanowisko kempingowe Comfort jest wyposażone w prąd o natężeniu 10 A, własny kran, odpływ ścieków i przyłącze telewizyjne, więc polecane jest dla kemperów i przyczep. Stanowiska kempingowe typu Standard mają prąd  i w odległości spaceru znajduje się kran, dlatego to fajne parcele pod namioty.

Osoby mieszkające w namiotach korzystają ze wspólnych łaźni i sanitariatów. W Papillon Country Resort znajdują się 2 luksusowe i ogrzewane budynki sanitarne z przestronnymi prysznicami rodzinnymi i wydzielonymi strefami dla dzieci.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY CAMPINGI W EUROPIE NA FACEBOOKU 🙂

Atrakcje na campingu

Na kempingu jest zadaszony basen i niewielki spray park dla dzieci. Michał bardzo lubi tutejszy plac zabaw zbudowany z drewnianych domków. Kemping położony jest nad niewielkim jeziorkiem, na którym w lecie umieszczane są tory przeszkód dla dzieci. Można się tu pluskać do woli

W sezonie organizowane są animacje, a największym wzięciem cieszą się mini dyskoteki z maskotką kempingu – psem Spottym.

Sklepy, bary, restauracje i inne udogodnienia

Na terenie kempingu działa mini market, jest też bar oraz restauracja serwująca dania na miejscu i na wynos. Na terenie całego kempingu działa WiFi. Na Papillon Country Resort możecie się wybrać z psem, gdyż zwierzęta dozwolone są na parcelach i w niektórych zakwaterowaniach. Za psy uiszcza się dodatkową opłatę, a obowiązkiem właściciela jest przedstawić aktualną książeczkę szczepień w czasie meldunku.

Co warto zobaczyć w okolicy?

Jeśli szukacie miejsc na wypoczynek na łonie natury i idealnych miejsc do pojeżdżenia rowerem, to Papillon Country Resort jest idealną miejscówką. Cała Holandia to kraj stworzony dla fanów dwóch kółek – ścieżki rowerowe, pola tulipanowe (na wiosnę ;)) i sporo zieleni. Na kempingu działa wypożyczalnia rowerów.

Warto wybrać się na wycieczkę do oddalonego o 60 km Apeldoorn słynącego z uroczych uliczek i pałacu królewskiego lub do uroczego Zwolle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *