Rodzinne wakacje na kempingu
i podróże po Europie

Strona główna > Campingi > Węgry > Strand Holiday

Camping Strand - Holiday nad Balatonem

ADRES:

Balaton u. 8

8243 Balatonakali

WĘGRY

KONTAKT:

Telefon: +36 87 544 031

e-mail: strand@balatontourist.hu

Camping Strand – Holiday to propozycja dla tych, którzy marzą o wakacjach na łonie natury, z bliskością jeziora i pięknych widoków. To także miejsce idealne dla fanów wędkowania.  Camping Strand – Holiday należy do sieci Balatontourist , właściciela takich kempingów jak Fured czy Vadvirag.

Dojazd i położenie campingu Strand-Holiday

Camping Strand – Holiday położony jest w centrum miejscowości Balatonakali, na północnym brzegu Balatonu. Polacy kochają Balaton za fajne widoki, ciepłą wodę w jeziorze, pyszną kuchnię i bliskość od granic naszego kraju. I faktycznie, z Wrocławia na Strand-Holiday mamy zaledwie 700 kilometrów. Teren kempingu jest płaski, mocno zalesiony i położony tuż przy jeziorze.

Domki, przyczepy i parcele na campingu Strand-Holiday

W ofercie kempingu znajdziecie 3 rodzaje mobile homów , z czego jeden przeznaczony jest dla max. 4 osób, posiada jedną sypialnię, łazienkę, kuchnię i jadalnię z rozkładaną kanapą. Pozostałe dwa domki wakacyjne są większe, mają dwie sypialnie, łazienkę, kuchnię, jadalnię i taras. W nich może zamieszkać max. 6 osób. W niektórych modelach psy są mile widziane.

Co ciekawe, Strand-Holiday oferuje także wynajem przyczep kempingowych z przedsionkami. Przyczepy już stoją gotowe i urządzone i tylko na Was czekają  Jest tu aż 5 różnych modeli, każda dla maksymalnie 4 osobowej ekipy.  Sporo tu także parceli pod Waszego kampera, przyczepę czy namiot. Parcele są zarówno małe – na namiot iglo + samochód, jak i duże – 70-100 metrowe, z przyłączem do prądu.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY CAMPINGI W EUROPIE NA FACEBOOKU 🙂

Atrakcje i usługi na kempingu Strand – Holiday

Kemping położony jest wzdłuż jeziora, przez co ma długą linię brzegową. Bliskość Balatonu to atrakcja sama w sobie. Obok kempingu jest duża zjeżdżalnia do wody  Poza tym jest tu plac zabaw, trampoliny, stoły do ping ponga czy boisko do koszykówki. Osoby lubiące przejażdżki rowerowe mogą wypożyczyć sprzęt w kempingowej wypożyczalni. W sezonie na kempingu odbywają się animacje dla dzieci i dorosłych.

Jeśli zgłodniejecie i poczujecie ochotę na langosza to na terenie ośrodka jest restauracja. W recepcji możecie wynająć sejf, a w pralni zrobić pranie. WiFi jest płatne. Jeśli jesteście zapalonymi wędkarzami to jest to idealne miejsce dla Was. Szczególnie okres przed wysokim sezonem jest ulubionym czasem wędkujących urlopowiczów, gdyż w sezonie obowiązuje zakaz wędkowania we wskazanych godzinach.

Co warto zobaczyć w okolicy?

Położenie campingu Stand – Holiday gwarantuje Wam panoramiczny widok na Balaton. Ale nie poprzestańcie na tym! Wybierzcie się na wycieczkę dookoła jeziora, albo przynajmniej na cudny półwysep Tihany. Jak zapragniecie miasteczka z wakacyjną atmosferą w stylu naszego Mielna to zajrzyjcie do Balatonfured.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *