Rodzinne wakacje na kempingu
i podróże po Europie

Strona główna > Campingi > Austria > Bella Austria

Camping Bella Austria w Austrii

ADRES:

Peterdorf 100

Sankt Peter am Kammersberg

AUSTRIA

KONTAKT:

Telefon: +43 353 673 902

e-mail: info@camping-bellaustria.com

Dziś wyjątkowy kemping, bo położony w wyjątkowym miejscu! Camping Bella Austria odsłoni przed Wami piękną Austrię  Zobaczcie dlaczego warto tu przyjechać.

Camping Bella Austria – dojazd i położenie

Położony w sercu austriackich Alp camping Bella Austria znajduje się zaledwie 550 kilometrów od południowych granic Polski. My z Wrocławia mamy do pokonania 660 km, a przejazd zajmuje nam około 8 godzin. Camping Bella Austria znajduje się w miejscowości St. Peter am Kammersberg, około 80 kilometrów od miejscowości Klagenfurt. Najbliższe lotnisko znajduje się w Salzburgu, który oddalony jest o ponad 150 kilometrów, dlatego praktycznie każdy gość z Polski dociera na Bellę Austrię własnym autem. Bardzo często jest to przystanek w trasie na lub z południa Europy. My też polecamy Wam zaplanować sobie w tym miejscu przynajmniej kilka dni.

Camping nie jest duży, położony w dolinie, na płaskim terenie, z widokiem na góry.

Domki i parcele na campingu Bella Austria

Możecie wynająć w pełni wyposażony domek wakacyjny z dwoma lub trzema sypialniami, kuchnią, łazienką i toaletą.

Camping Bella Austria dla osób podróżujących z namiotem, przyczepą lub kamperem oferuje parcele o wymiarach 10 x 11 metrów, dobrze utrzymane, z przyłączem elektrycznym 16 amperów oraz przyłączem wody i odpływu.

Atrakcje na campingu Bella Austria

Bella Austria to idealny kemping dla osób szukających ciszy, spokoju i kontaktu z naturą. To raj dla osób lubiących górską jazdę na rowerze czy wędrówki po szlakach. W sezonie organizowane są animacje dla dzieci i dorosłych. A po wycieczkach czy zabawach możecie wskoczyć do basenu lub zrelaksować się w strefie wellness. Są tu różne sauny – bio, sauna fińska czy na podczerwień. Wokół basenu znajdują się leżaki, które zachęcają do wypoczynku w austriackim słonku. Tym, którzy mają jeszcze pokłady energii polecamy rozgrywkę w piłkę nożną lub koszykówkę. Na kempingu działa restauracja, bar i lodziarnia. Jest sklep i wypożyczalnia rowerów. Na camping Bella Austria możecie zabrać psa.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY CAMPINGI W EUROPIE NA FACEBOOKU 🙂

Co warto zobaczyć w okolicy?

Położony w Styrii, w sercu austriackiej przyrody ma w pobliżu stadninę koni, spływy i rafting czy loty paralotnią. Zaledwie kilka kilometrów od kempingu znajdują się Wodospady Günstnera, a woda wpada do jednego z najczystszych alpejskich jezior, uroczego, niewielkiego Prebersee.

Waszym dzieciom na bank spodoba się MÄRCHENWALD STEIERMARK czyli Zaczarowany Las Styrii z bajkowymi postaciami i wieloma atrakcjami tj. gigantyczna trampolina czy mega długa zjeżdżalnia.

Jeśli lubicie zwiedzać miasta to wybierzcie się do położonego nad jeziorem Wörthersee Klagenfurtu. Piękny jest też Salzburg nazywany Miastem Mozarta, oddalony od kempingu o 160 kilometrów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *