Rodzinne wakacje na kempingu
i podróże po Europie

Strona główna > Campingi > Czechy > Camp Ostra

Camp Ostra

ADRES:

Ostrá 317
289 – 22 Ostrá

CZECHY

KONTAKT:

Telefon:+420 773 677 743

e-mail:info@autokempostra.cz

Camping Ostra - dojazd i położenie

Camping Ostra położony jest w miejscowości Ostra, około 40 km od Pragi. Co ważne – kemping położony jest nad niewielkim jeziorem, dzięki czemu można fajnie wypocząć po intensywnym zwiedzaniu 🙂

Przy wjeździe znajduje się recepcja, gdzie poza meldunkiem otrzymacie wskazówki co warto zwiedzić w okolicy. Dodatkowo każdy Gość otrzymuje kartę do otwierania szlabanu przy wjeździe na kemping.

Atrakcje i parcele na kempingu Ostra

Na terenie kempingu Ostra jest bardzo dużo miejsc pod namioty, kampery czy przyczepy. Teren jest spory, wiele miejsc nie ma naturalnego cienia, bo drzew nie jest tu dużo. W kilku miejscach na kempingu są ujęcia wody pitnej. 

Dla gości kempingu udostępnione są sanitariaty. Część z toaletami jest zupełnie nowa, znajduje się tu również toaleta chemiczna. Prysznice zaś są zdecydowanie starszej daty.

W pobliżu działa restauracja, gdzie serwowane są dania kuchni czeskiej i pyszne piwo 😉  Jak lubicie aktywnie spędzać wakacje to do Waszej dyspozycji są dwa boiska – do piłki nożnej i siatkówki plażowej. Dla dzieci jest niewielki plac zabaw. Sporo maluchów jeździ po kempingu na rowerach i hulajnogach.

W ciepłe dni jezioro zachęca do kąpieli – można rozłożyć się na piaszczystej, kempingowej plaży. Dla dzieci jest niewielka zjeżdżalnia do jeziora. Camp Ostra to raj dla wędkarzy! 

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY CAMPINGI W EUROPIE NA FACEBOOKU 🙂

Obejrzyj nasz film z campingu Ostra

Co warto zobaczyć w okolicy?

Kilka minut spacerem od kempingu znajduje się Centrum Rzemiosła Botanicus i Ogród Zielarski. W centrum rzemiosła można zapoznać się z pracą drwala czy kowala. Można wziąć udział w kursie plecenia koszyków, warsztatach garncarskich czy produkcji pierników, mydeł i świec.

10 kilometrów od kempingu Ostra znajduje się Park Mirakulum – niezwykle oryginalny park rozrywki dla mniejszych dzieci.

Będąc na kempingu Ostra zdecydowanie warto wybrać się do Pragi. Stolica Czech zachwyci Was Zamkiem Praskim na Hradczanach, Złota Uliczką, katedrą św. Wita, Mostem Karola czy Rynkiem. Jak nie macie pomysłu na zwiedzanie Pragi to zerknijcie na naszą minecraftową przygodę 😉 – klik TU

Gorąco polecamy Wam również wizytę w Muzeum Skody w Mlada Boleslav i spacer po starówce. Zakochaliśmy się też w Kutnej Horze – mieście wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Czeskie kempingi testowaliśmy we współpracy z Visit Czechia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *