Rodzinne wakacje na kempingu
i podróże po Europie

Strona główna > Podróże > Polska > Wrocław > Urodziny dla dzieci

Urodziny we Wrocławiu. Dzieci 7 - 12 lat.

Kiedy Twoje dziecko jest starsze i znudziły mu się urodziny na placach zabaw warto pomyśleć o czymś ekstra 😉 My już znamy to z autopsji, Wy pewnie też, albo niedługo będziecie też tak mieć. Dzieci rosną, cóż począć, zostaje tylko…szukać fajnych miejsc na imprezy urodzinowe 🙂 Oto nasza lista gdzie zrobić niebanalne urodziny dla dzieci we Wrocławiu.

URODZINY W POKOJACH ZAGADEK WE WROCŁAWIU

Dom Zagadek Exitus to coś w stylu escape roomu, ale przeznaczony tylko dla dzieci. Do wyboru są 3 pokoje – Tajemnicza Dżungla, Piracka Przygoda i Zagadkowy Pokój. Podczas urodzin dzieci będą mogły rozwiązywać zadania w super pokojach. Pokoje są nowe, odnowione i jest inna tematyka niż kiedyś, dlatego warto przetestować je nawet jak się było tu już wcześniej. Teraz to zupełnie coś innego 😉   Na urodziny przyjmowane są grupy w 5-7, 10-14 lub 18-21 osób. Opiekować się nimi będzie odpowiednio jedna, dwie lub trzy animatorki. Na urodziny Dom Zagadek Exitus przygotuje ze swojej strony jednorazowe kubeczki, talerzyki oraz łyżeczki. Na miejscu dostępne są również dla Was plastikowe miski, nóż, łopatka, patera oraz świeczki do tortu. Koszt urodzin to 50 zł od osoby, na czas zabawy przez 2 godziny. Dla rodziców dostępne są kanapy gdzie mogą spędzić czas popijając kawę. Przed Domem Zagadek znajduje się duży parking gdzie można zostawić samochód na czas imprezy urodzinowej.

Jeśli Wasze dziecko i jego przyjaciele skończyli już 11 lat urodziny możecie zrobić w Let Me Out Escape Room. Możecie wybrać kilka pakietów A, B, C lub D. W pakiecie A macie 1 godzinę w sali urodzinowej z kolorową zastawą, 1 godzinę w escape roomie w cenie 39 zł za osobę. W pakiecie B za 49 zł za osobę jest dodatkowo poczęstunek w postaci soku, wody, ciastek i paluszków. Pakiet C za 59 zł za osobę obejmuje 1 godzinę w sali urodzinowej z kolorową zastawą i 2 godziny w escape roomie. Pakiet D jest taki sam jak C, a dodatkowo posiada sok, wodę, ciastka i paluszki. Urodziny są organizowane dla min 10 osób. Jeśli chcecie zrobić urodziny od piątku do niedzieli oraz w święta, koszt za osobę  wynosi 10 zł więcej niż podana cena w pakiecie.

URODZINY W PARKACH PRZYGÓD WE WROCŁAWIU

We Wrocławiu możecie zorganizować urodziny w parku linowym Wyspa Przygody Opatowicka. Jest tu 7 różnej trudności tras. Do dyspozycji gości są też ławki i stoły na świeżym powietrzu. Innym fajnym miejscem na zorganizowanie zabawy jest Adrenalina Park w Sokolnikach koło Kątów Wrocławskich.
Aby zorganizować urodziny w Adrenalina Park swojemu dziecku, należy wybrać jeden z pakietów urodzinowych i zarezerwować miejsce siedzące lub ognisko z kiełbaskami. Urodziny organizowane są zazwyczaj od 7 do 30 osób, w każdy dzień tygodnia w sezonie. Pakietów jest 6, każdy troszkę inny ze względu na wzrost dzieci. 

Pakiet 1 jest dla dzieci do 150 cm i obejmuje zjazd tyrolką na 100m, zorbing dla dzieci oraz zabawę na trampolinie eurobungee (waga max. 45 kg). Cena za jedno dziecko wynosi 42 zł. Pakiet 2 jest dla dzieci od 120 cm do 150 cm i obejmuje park linowy dla dzieci (min. 3 lata), zjazd tyrolką na 100 m oraz zorbing. Cena za jedno dziecko wynosi 54 zł.  Pakiet 3 jest dla dzieci od 120 cm do 150 cm i obejmuje park linowy dla dzieci (min. 3 lata), zjazd tyrolką na 100 m, zorbing, zabawę na trampolinie eurobungee (waga max. 45 kg) oraz strzelnicę paintballowa (20 kulek). Cena za każde dziecko wynosi 77 zł.  Pakiet 4 jest dla dzieci od 135 cm i obejmuje park linowy I, strzelnicę z łukami (10 strzał) i strzelnicę z paintballem (20 kulek).  Cena za osobę to 46 zł.  Pakiet 5 jest dla dzieci od 150 cm  i obejmuje park linowy I, zjazd tyrolką na 320 m oraz strzelnicę z łukami (10 strzał). Ostatni pakiet 6 jest dla dzieci od 150 cm  i obejmuje park linowy I, zjazd tyrolką na 320 m, zorbę (zjazd z górki) oraz strzelnicę z łukami (10 strzał). Przy zamówieniu dla min. 15 osób pakiet dla solenizanta jest GRATIS.

Przy wyborze pakietów urodzinowych nr 3 i 6 zaproszenia są po 1 zł/szt, a normalnie po 2 zł/szt. Rezerwację wydzielonego miejsca siedzącego dla wszystkich uczestników jest w cenie 100 zł (w przypadku zakupienia zestawów ogniskowych – miejsce siedzące gratis).   Ognisko z kiełbaskami (w cenie: kiełbaska, pieczywo, ketchup, musztarda, soczek Cappy 0,33l + wyznaczone miejsca siedzące) w cenie 12 zł/os. Dekoracja miejsca siedzącego (balony, serwetki kolorowe, kubeczki, talerzyki, słomki) kosztuje – 60 zł do 10 osób, 70 zł na 11-15 osób i 80zł powyżej 16 osób.  Jeśli chcecie by na urodzinach Waszego dziecka był opiekun na atrakcjach/indywidualny instruktor to na max. 5 godz. i do max. 15 dzieci kosztuje to 150 zł. Jest to osoba, która zadba o to, żeby wszystkie atrakcje zostały sprawnie wykorzystane oraz przeprowadzi dzieci w kolejne miejsca parku.

URODZINY W PARKU TRAMPOLIN WE WROCŁAWIU

Urodziny w parku trampolin to hit ostatnich sezonów. We Wrocławiu możecie je zorganizować w kilku miejscach, m.in. w Parku Trampolin Jump World na Otmuchowskiej. To będą wyskakane urodziny 🙂 Na urodzinach będzie  przywitanie, przedstawienie zasad bezpieczeństwa, rozgrzewka, prowadzenie przez animatora zajęć i gier, czas wolny oraz 30 minut w sali urodzinowej. Macie do wyboru 3 pakiety. W każdym urodziny trwają przez 2 godziny, jest dostępna salka urodzinowa, prezent dla solenizanta i zaproszenia urodzinowe. W pakiecie standardowym podczas spędzania czasu w sali urodzinowej nie ma opieki instruktora oraz dla każdego dziecka koszt skarpetek antypoślizgowych wynosi 5 zł.  Natomiast w pakiecie premium jest opieka animatora w sali urodzinowej, nie trzeba płacić za skarpetki oraz w prezencie dzieci dostają firmowe opaski. Cena za 10 osób na urodzinach w pakiecie standard wynosi 429 zł, jeśli organizujecie urodziny od poniedziałku do czwartku. Za urodziny w weekend trzeba już zapłacić 499 zł. W pakiecie premium ceny są odpowiednio – 499 zł i 599 zł. W każdym pakiecie za dodatkową osobę w tygodniu zapłacicie 39 zł, a w weekend 49 zł. Na koniec trzeba wspomnieć o ostatnim pakiecie – magicznym. Tutaj macie 10-15 min wystąpienie magika podczas urodzin. Pakiet ten jest dodawany do poprzednich pakietów jako rozszerzenie. Kosztuje niezależnie od pakietu – 200 zł.

Innym parkiem trampolin jest GOJump na Długosza. Do wyboru macie 3 pakiety, jeden o nazwie Trampoliny, drugi o nazwie Przygoda, a trzeci łączony.  Dwa pierwsze pakiety są w cenie 449 zł za 2 godziny, a ostatni w cenie 649 zł za 3 godziny. Pakiet zawiera pokój urodzinowy, opiekę trenera, zastawę urodzinową, zaproszenia dla gości w formie pdf, wodę, antypoślizgowe skarpetki i około 75 min zabawy na trampolinach. Drugi pakiet posiada pokój urodzinowy, opiekę trenera, zastawę urodzinową, zaproszenia dla gości w formie pdf, wodę, opaskę mocy dla solenizanta, 75 min zabawy w GOprzygoda oraz skok na banana i wejście na pale. Ostatni pakiet zawiera  pokój urodzinowy, opiekę trenera, zastawę urodzinową, zaproszenia dla gości w formie pdf, wodę, antypoślizgowe skarpetki, opaskę mocy dla solenizanta, 75 min zabawy w GOprzygoda, 75 min zabawy na trampolinach oraz skok na banana i wejście na pale. Dodatkowe atrakcje mają osobny cennik.

URODZINY Z LASERAMI I PAINTBALLEM WE WROCŁAWIU

Lasery, paintball, zawody i strzelanka. Z doświadczenia wiemy, że podobają się zarówno chłopakom jak i dziewczynom 🙂 Miejsc we Wrocławiu z takimi atrakcjami jest kilka. 

Świetny jest Laser Tag na Nyskiej. W ofercie urodzinowej jest arena na wyłączność, szkolenie, turniej gier oraz przystrojona sala. Czas zabawy to dwie godziny. Koszt takich urodzin od poniedziałku do czwartku wynosi 420 zł, w piątek 470 zł, a w soboty i niedziele 520 zł. Za każdą kolejną godzinę trzeba zapłacić 100 zł. O przekąski i tort musicie zadbać sami, natomiast napoje zobowiązani jesteście zakupić w barze. Rodzice mogą sobie usiąść na kanapach lub przy stolikach i w spokoju poplotkować i wypić kawę.

W Zona 71 na Fabrycznej to kolejne laserowe miejsce we Wrocławiu. Cena rezerwacji na wyłączność jest zależna od rodzaju hali, ilości godzin oraz pory dnia. Arena Combat  może pomieścić na raz 18 osób podczas gry, a Arena Hero 10 osób. W zależności jak dużo będzie gości na urodzinach Waszego dziecka, musicie zdecydować się na odpowiednią salę. 2 godziny zabawy zaczynają się od 370 zł.  

W Forcie Przygody na Redyckiej możecie zorganizować urodziny z paintballem. Wszystko jest specjalnie dostosowane dla dzieci i bezpieczne. Podczas dwugodzinnych urodzin dzieciaki będą pod opieka instruktora i sędziego, chyba że grupa będzie liczyć więcej niż 10 osób, wtedy jest potrzebny dodatkowy instruktor.  Dzieci poznają zasady gry, bezpieczeństwa i obsługi sprzętu,a później czeka je niezapomniana zabawa. Pakiet składa się z 10 gier, tak więc nikt nie będzie się nudzić. Pamiętajcie o strojach, lepiej taki nieeleganckich ;). Maksymalnie na urodzinach może być 20 dzieci, a za każdą osobę płaci się 60 zł.

W paintball pogracie również w City Paintball na Stadionie Olimpijskim. Na urodzinach odbędzie się gra według scenariusza, a podczas odpoczynku zapewniony jest grill lub można zamówić pizzę. Do wyboru macie 3 pakiety. Pakiet ALPHA  obejmuje 1,5 godziny zabawy, 100 szt. kulek do gry, marker (karabinek) paintballowy, maskę ochronną z szybą termiczną, strój / kombinezon ochronny moro, zadaszone miejsca siedzące oraz pełną organizację urodzin. Cena za 10 osób wynosi 450 zł, a za każdą dodatkową osobę trzeba zapłacić 45 zł. Pakiet BRAVO to 2 godziny zabawy i 200 szt. kulek na osobę. Dodatkowo w tym pakiecie są wykonywane profesjonalne zdjęcia grupowe. Pakiet na 10 osób to koszt 630 zł, a za każdą dodatkową osobę trzeba dopłacić 63 zł. Pakiet CHARLIE to 2,5 godziny zabawy, 300 szt kulek na osobę. W tym pakiecie są takie same atrakcje jak w poprzednim. Koszt takich urodzin dla 10 osób wynosi 750 zł, a za każdą dodatkową osobę trzeba dopłacić 75 zł. Na miejscu jest lodówka, można w niej zostawić tort. Po grze można zamówić pizze, czy przynieść własny posiłek i zostać w strefie rekreacyjnej przez dodatkową godzinę.

INNE FAJNE MIEJSCA NA URODZINY DLA DZIECI WE WROCŁAWIU

Urodziny możecie również zorganizować na ściance wspinaczkowej, na kręglach, na basenie, w kinie czy w duchu kulinarnym. Zobaczcie poniższe propozycje.

W Centrum Wspinaczkowym na Nyskiej  macie dwa pakiety do wyboru – wspinaczkowy i delux. W pakiecie wspinaczkowym macie zagwarantowaną naukę podstaw wspinania, wspinaczkę na drogach ubezpieczonych, jednego instruktora na 4 dzieci, tyrolkę (dla dzieci do 10 lat), gry i zabawy integracyjne (dla dzieci powyżej 10 lat), prezent dla solenizanta, zaproszenia urodzinowe, szampana dla dzieci, wodę oraz stół przygotowany pod imprezę urodzinową. Natomiast drugi pakiet jest rozszerzony o 1 godzinę wspinania dla rodziców, soki, tosty, szaszłyki owocowe, słodycze i zastawę. Nie ma natomiast stołu przygotowanego pod urodziny. Pakiet wspinaczkowy kosztuje 71 zł na osobę, gdy jest do 7 gości, 66 zł gdy jest od 8 do 10 gości, a 61 zł gdy jest powyżej 10 osób.

Innym miejscem gdzie możecie zorganizować urodziny ze wspinaczką jest Eiger na Fabrycznej.  Urodziny w Eiger trwają 2,5 godziny, z czego dwie są przeznaczone na wspinaczkę, a ostatnie 30 min to wręczenie prezentów, odśpiewanie sto lat, zjedzenie tortu i poczęstunku. Jeśli grupa będzie liczyć od 6 do 10 osób to koszt za osobę wynosi 50 zł. Gdy grupa będzie liczyć od 11 do 18 osób za osobę płaci się 45 zł. Gdy chcecie zamówić catering to będzie to dodatkowy koszt 15 złotych za osobę. 

Jeśli Wasze dziecko lubi grać w kręgle, to warto zrobić urodziny na kręgielni SkyBowling w Sky Tower. Cena jest uzależniona od ilości osób, dnia (od poniedziałku do środy ceny są najniższe za tor, natomiast im bliżej weekendu cena rośnie) i dodatkowych usług oraz wybranych pozycji z menu. Aby dostać cennik należy wypełnić formularz o właściwe dane – ile będzie osób, czy zamawiacie tort od SkyBowling, czy wybieracie pozycje z menu, czy chcecie zamówić stolik w barze, animatorkę albo informację czy posiadacie voucher lub kod rabatowy. Po podaniu informacji otrzymacie całkowitą cenę. 

urodziny dla dzieci we wrocławiu

Możecie też wybrać urodziny w wodzie 🙂 Urodziny w Aquaparku trwają 2 godziny, a dzieci w tym czasie są pod opieką animatorów i instruktorów.  Podczas imprezy jest podany tort urodzinowy, napoje oraz pizza. W planie przewidziana jest między innymi bitwa wodna, układanie wodnych puzzli, gry zręcznościowe czy po prostu wodne szaleństwo na zjeżdżalniach. Koszt takiej zabawy to 500 zł za 10 dzieci, można również za 200 zł zaprosić dodatkowo 5 osób, a jeśli chcecie przedłużyć zabawę urodzinową o 1 godzinę to trzeba zapłacić 150 zł.  Urodziny są robione w piątki w godzinach 17:00 i 17:30 oraz soboty i niedziele w godzinach 10:30, 13:00, 16:00 i 18:30. Podczas urodzin Waszego dziecka, Wy będziecie mogli spędzić ten czas w basenie rekreacyjnym lub saunie.

Jeśli Wasze dziecko kocha kino to idealnym miejscem na urodziny jest kino Helios. W Heliosie macie godzinę w kąciku urodzinowym, możecie ją zaplanować przed lub po seansie filmowym. W kąciku urodzinowym jest podawany tort (z bitą śmietaną i owocami lub czekoladowy), który kosztuje 65 zł za 1 kg (to około 10 kawałków). Natomiast na seans do dyspozycji gości jest popcorn i napój do wyboru – koszt 12,00 zł za osobę, a jeśli chcecie by popcorn był karmelowy musicie jeszcze dopłacić 2 zl. Dzieci możecie zaprosić na film 2D – 24,50 zł/os. (w tygodniu) lub 26,50 zł/os. (w weekend)  lub 3D – 26,50 zł/os. (w tygodniu) lub 28,50 zł/os. (w weekend). Dodatkowo możecie na urodziny dziecka zamówić animatora, który poprowadzi spotkanie w wybranym przez Was temacie. To dodatkowy koszt w wysokości 250 zł. Uwaga, by zorganizować urodziny w Heliosie musi być minimum 5 dzieci, a max 10.

Jeśli Wasze dziecko lubi gotować to jest to zobaczcie ofertę Akademii Młodego Kucharza. Podczas 2 godzin zabawy, goście będą robić specjalne dania na urodziny, po czym zasiądą do urodzinowego przyjęcia. Potem czekają ich gry i świetna zabawa. Co ważne sami szybciej wybieracie menu, jakie dzieci same wykonają na urodzinach. Nie będzie brakować również poczęstunku w postaci owoców, przekąsek i napojów dostępnych przez całą imprezę. W cenie jest kolorowy wystrój całej kuchni, produkty, fartuszki i akcesoria niezbędne do gotowania, zabawy, poczęstunek, śpiewanie “sto lat” oraz dmuchanie świeczek przez solenizanta. Podczas urodzin dziećmi opiekują się dwie osoby. Koszt urodzin to 599 zł na 10 osób. Możecie zapłacić za kolejne osoby – 50 zł za osobę. Maksymalnie może być jednak 14 osób na urodzinach. Płatność tylko gotówką.

urodziny dla dzieci we wrocławiu

Młodzi piłkarze i fani piłki nożnej będą w siódmym niebie, gdy zrobicie im urodziny na Stadionie WrocławNa stadionie mogą odbyć się urodziny w postaci zwiedzania stadionu, gry terenowej, gdzie goście rozwiązują zadania oraz przygotowany jest prezent niespodzianka dla solenizanta.  Można wybrać dwa pakiety – standardowy za 600 zł, na 10 osób, na ok. 3 godziny . Są w nim wszystkie z wymienionych wcześniej atrakcji oraz pakiet premium gdzie jest dodatkowo poczęstunek – chrupki, paluszki, ciastka, napoje. Drugi pakiet kosztuje 800 zł. Możecie zaprosić dodatkowo 5 osób, koszt za każdą osobę wynosi 50 zł.

Jak widzicie wybór jest ogromny 🙂 Na pewno znajdziecie coś idealnego dla swojego dziecka. Jeśli szukacie miejsc na urodziny dla młodszych dzieci zerknijcie tu:

Urodziny dla dzieci we Wrocławiu. Urodziny dla 4-6 latków.

 

7 odpowiedzi na “Urodziny we Wrocławiu. Dzieci 7 – 12 lat.”

może w końcu uda mi się zorganizować jakieś ciekawe urodziny, bo osobiście mam już dosyć przyjęć urodzinowych w domu hehe

Ja w poprzednim miesiącu robiłam urodziny na Olimpijskim – Gotcha dla mojego syna lat 8 i jego 15 przyjaciół.
Plusy :
lokalizacja, dojazd tramwajami
niesamowicie przygotowany naturalny teren, dzieciaki szalały
miejsce grillowe i do siedzenia (zadaszenie)
oprawa, prowadzenie, fajna obsługa

minusy:
uzaleznione dzieci męczą mnie codzinnie ;))

dzieki globtrorekowi za polecenie, zapewne skorzystam z innych atrakcji poleconych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *