Rodzinne wakacje na kempingu
i podróże po Europie

Strona główna > Konkurs „Testuj z nami SUNCAMP"

SUPER KONKURS „TESTUJ Z NAMI SUNCAMP!” Do wygrania tygodniowy, majówkowy pobyt nad Gardą z nami!

Wjeżdżamy na pełnej petardzie, wraz z Suncamp Polska, który z przytupem otwiera się ponownie w Polsce. Z tej okazji zapraszamy Was na konkurs, w którym do zgarnięcia będzie tygodniowy pobyt majówkowy dla Waszej Rodzinki w megakomfortowym domku SunLodge na campingu Cisano / San Vito nad Gardą! A za sąsiadów i przewodników będziecie mieć nas 😀   Nagrodą dodatkową będzie rodzinna sesja zdjęciowa, którą pstrykniemy Wam nad najpiękniejszym włoskim jeziorem 🙂

Z konkursem startujemy 22 stycznia! Zapiszcie sobie tą datę, a najlepiej kliknijcie na Facebooku przycisk „OBSERWUJESZ” i zaznacz „ULUBIONE” – wtedy będziecie dostawać informacje w Aktualnościach i nie przegapicie postów konkursowych 🙂 

Sama zabawa będzie w Waszym ulubionym stylu 🙂 Składa się z dwóch etapów – w pierwszym odpowiadacie na pytania w quzie, a odpowiedzi możecie szukać na stronie www.suncamp.pl

W drugim etapie zagramy w „Państwa, miasta, kempingi” 🙂 

Zasady zabawy - przeczytajcie uważnie, bo są dwustopniowe!

 1. Codziennie od 22.01 do 29.01 o godzinie 21.00 publikujemy jedno pytanie konkursowe, na które musicie odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. UWAGA – odpowiedzi udzielacie wysyłając do nas WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ (nie jako komentarz pod postem). A po wysłaniu odpowiedzi, w komentarzu zostawiacie cokolwiek – tekst (np. odpowiedź wysłana, pytanie zaliczone czy ale jesteście super :D), gifa, emotkę –  tak, żebyśmy wiedzieli, żeby szukać Waszej odpowiedzi, bo często wpadają do spamu. I TERAZ WAŻNE – w konkursie biorą udział odpowiedzi, których autorzy zostawią komentarz pod danym postem konkursowym w regulaminowym czasie.
 2. Za poprawnie udzieloną odpowiedź otrzymujecie 2 punkty. W przypadku odpowiedzi błędnej – 0 punktów. Informację o liczbie punktów uzyskanych za dane pytanie zostawimy Wam w odpowiedzi pod postem konkursowym po upływie terminu przeznaczonego na udzielenie odpowiedzi.
 3. W przypadku każdego pytania liczy się pierwsza odpowiedź wysłana nam na PRIVA.
 4. W pierwszym etapie jest 7 pytań, więc maksymalnie możecie zgarnąć 14 punktów.
 5. Nie musicie odpowiadać na wszystkie pytania – jeśli jakieś przegapicie to nie wyklucza Was to z gry, choć oczywiście im więcej punktów zdobędziecie tym większa szansa na nagrodę.
 6. Na koniec pierwszego etapu – 30 stycznia – opublikujemy listę uczestników z sumą zdobytych punktów.
 7. 31 stycznia zaczynamy etap drugi – czyli grę w „Państwa, miasta, kempingi”
 8. Codziennie – od 31.01 do 09.02 o godzinie 21.00 na naszym profilu na FB pojawi się film na którym wylosujemy literę i podamy kategorię – Waszym zadaniem w komentarzu pod postem będzie wpisać wyraz na wskazaną literę odpowiadającą danej kategorii czyli np. państwo na P czy roślina na L. Będziecie mieli na to 24 godziny, ale opracujcie swoją taktykę biorąc pod uwagę punktację:
 • 3 punkty – dla osoby, która poda unikalną odpowiedź, która nie zostanie powtórzona w odpowiedziach innych uczestników.
 • 3 punkty dla osoby, która poda jako pierwsza odpowiedź, która zostanie później powielona przez pozostałych uczestników.
 • 2 punkty dla osób, które wpiszą odpowiedź, która została już wcześniej podana
 • 0 punktów  – w przypadku odpowiedzi niezgodnej z kategorią, niezgodnej z podaną literą, edytowanej, błędnej, w przypadku użycia obcojęzycznej nazwy w pytaniach gdzie wymagana jest odpowiedź polskojęzyczna.
 • 9. W drugim etapie konkursu jest 10 pytań, maksymalna liczba punktów za drugi etap wynosi 30.

Na koniec zabawy sumujemy punkty i sprawdzamy kto jedzie z nami na majówkę 😀

Zasady zabawy w skrócie

 • W pierwszym etapie – od 22.01 do 29.01 – odpowiadacie na każde pytanie konkursowe na priva w ciągu 24 godzin od opublikowania pytania, a pod postem wpisujecie COKOLWIEK lub zostawiacie emotkę czy gifa na znak zgłoszenia swojej odpowiedzi w konkursie
 • Zdobywacie 2 punkty za każdą dobrą odpowiedź
 • W drugim etapie – od 31.01 do 09.02 – gramy w Państwa, miasta, kempingi – odpowiedź na wskazaną literę i kategorię zostawiacie w komentarzu.
 • My przydzielamy Wam 3, 2 lub 0 punktów zgodnie z zasadami punktacji
 • Na koniec zabawy sumujemy punkty z obu etapów i sprawdzamy kto zgarnia nagrodę. No chyba, że będzie dogrywka 😉 

ZOBACZCIE REGULAMIN KONKURSU – KLIKNIJ TUTAJ – REGULAMIN KONKURSU TESTUJ Z NAMI SUNCAMP

KLIKNIJ TUTAJ  – WYNIKI 1 ETAPU KONKURSU  

REGULAMIN KONKURSU Z DOGRYWKĄ

Artykuł powstał we współpracy z Suncamp Polska.

Nasz Facebook

Nasza grupa na Facebooku