Rodzinne wakacje na kempingu
i podróże po Europie

Strona główna > Campingi > Porady praktyczne > Za co dorośli kochają kempingi

Za co dorośli kochają kempingi?

Ostatnio pokazywaliśmy Wam za co dzieci kochają kempingi. Dzisiaj skupimy się na rodzicach. Co takiego jest w kempingach, że dorośli nie wyobrażają sobie innych wakacji? Zobaczcie!

Kempingove Love czyli za co dorośli kochają kempingi?

Podpytaliśmy znajomych z naszej grupy facebookowej CAMPINGI W EUROPIE (na którą serdecznie zapraszamy – klik TU) dlaczego jeżdżą na wakacje na kemping i co takiego sprawia, że tu wypoczywają. Zobaczcie co nam odpowiedzieli.

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY CAMPINGI W EUROPIE NA FACEBOOKU 🙂

Wakacyjny luz na campingu

Urok kempingów polega na tym, że robi się to co się chce i o której się chce. Można poleniuchować do południa, zjeść śniadanie w porze obiadu, w piżamach pohuśtać się z dziećmi  czy poszaleć na wieczorku tanecznym w japonkach. Można zrobić sobie rodzinną imprezkę na tarasie np. w stylu weneckim! Polecamy. Na kempingu nie ma spiny. To czas, kiedy można się maksymalnie wyluzować. 

Camping ze SPA

Gdy dzieci szaleją z tatą na basenie, mama może wyrwać chwilę dla siebie i oddać się w ręce specjalistów od masażu, zabiegów relaksacyjnych czy kosmetologii. Coraz więcej kempingów ma w swojej ofercie SPA & Wellness, fryzjerów czy makijażystki. Wiele osób ceni sobie możliwość skorzystania ze SPA, które dotychczas były domeną hoteli. 

Animacje na campingu

Campingi przygotowują dla dorosłych szereg animacji. Jest joga na plaży, zumba w amfiteatrze czy aquaaerobic w basenie. Do tego turnieje dla dorosłych w siatkówkę plażową czy koszykówkę. Poranny nordic walking, popołudniowy kurs tańca czy wieczorny koncert w barze. Nie ma nudy! W czasie gdy dzieci spędzają czas na zjeżdżalniach, boiskach czy w klubach dla dzieci, Wy możecie skorzystać z programu dla dorosłych. Wielu kempingowiczów korzysta z animacji, szczególnie z zajęć sportowych, dzięki czemu wakacje spędzają aktywnie i na wesoło.

Atrakcje okolicy

Wakacje na kempingu to świetna okazja do rodzinnego odkrywania najpiękniejszych zakątków Europy. Kempingi znajdują się blisko europejskich metropolii, światowej klasy zabytków, nowoczesnych parków rozrywki, zachwycających parków narodowych, cudów natury, szlaków górskich czy uroczych miasteczek. Wiele osób wykorzystuje bliskość atrakcji i porywa swoją rodzinkę na fajną wycieczkę.

Czas z rodziną

Cały rok spędzamy w biegu – praca, przedszkole, szkoła, zajęcia dodatkowe, dom i tak w kółko. Często mijamy się, w przelocie zamieniając kilka słów. Dlatego kempingowe wakacje trzeba wyciskać jak cytrynę! Wspólne posiłki, rodzinne wycieczki, gra w kręgle czy mini-golfa, ściganie się na hulajnogach, wieczorne imprezki czy partyjki w karty. Żadna kempingowa animacja nie da Waszym dzieciom tyle frajdy, co czas spędzony z Wami.

Romantyczne wieczory na wakacjach

Gdy dzieci szaleją na mini disco rodzice mogą się wybrać na romantyczny spacer po plaży przy zachodzie słońca lub wypić lampkę lokalnego wina przy blasku świec na tarasie domku. To chwile tylko dla Was, które warto wykorzystać.

Wakacje z psem i kotem

Jeśli macie czworonożnego członka rodziny to możecie go zabrać na wakacje! Wiele kempingów jest przyjaznych zwierzętom. Psy mają swoje plaże, wybiegi, a nawet baseny i lody! 

5 replies on “Camping – za co dorośli kochają kempingi?”

Ostatnio byłam na kempingu we Włoszech i skorzystałam ze spa. Było mega, polecam korzystać z takich atrakcji 🙂

Jeśli ma się dzieci, które szaleją i nie mogą usiedzieć w miejscu to kempingi są idealne. Dzieciaki maja dużo atrakcja, a starzy…chwile zasłużonego odpoczynku 😀

Dokładnie tak! Jest czas na szaleństwo i zabawę z dziećmi, ale jest też chwila by odsapnąć z książką albo winkiem 🙂

Comments are closed.